AK Parti Kozlu Belediye Başkan adayı Ali Bektaş'ın kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Kozlu'da yaşayan vatandaşlar Ali Bektaş'ın hayatını merak ediyor. Peki, AK Parti Kozlu Belediye Başkan adayı Ali Bektaş kimdir kaç yaşında nereli? İşte soruların cevapları...

Semahat Sevim Arsel kimdir ne iş yapar? Semahat Arsel serveti kime kaldı? Semahat Sevim Arsel kimdir ne iş yapar? Semahat Arsel serveti kime kaldı?

Ali Bektaş kimdir?

26 Kasım 1961 tarihinde Kozlu'nun topraklarına doğan Ali Bektaş, yaşamına başladığı bu topraklarda eğitimini tamamlamıştır. İlk, orta ve lise öğrenimini yine Kozlu'da başarıyla tamamlayan Bektaş, bu şehre olan bağlılığını her fırsatta dile getirmiştir.

Hacettepe Üniversitesi ve Zonguldak Mühendislik Fakültesi'nde aldığı yüksek öğreniminin ardından, 1986 yılında Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Kozlu Müessese Müdürlüğü'nde Maden Mühendisi olarak iş hayatına adım atmıştır. Kariyerindeki bu ilk adımlar, onun ilerleyen yıllarda şehrine ve halkına daha büyük hizmetlerde bulunmasını sağlayacaktır.

1999-2004 ve 2009-2014 tarihleri arasında iki kez Kozlu Belediye Başkanlığı görevini başarıyla üstlendikten sonra, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde halkın teveccühüyle üçüncü kez KOZLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI'na seçilmiştir. Halen bu görevini sürdüren Bektaş, şehrine ve insanlarına olan sevgisiyle tanınmaktadır.

Ali Bektaş, evli olup iki çocuk ve iki torun sahibidir. Ailesiyle birlikte geçirdiği zamanlar, onun için en değerli anlardan biridir. Başarılarıyla dolu bir kariyere ve sevgi dolu bir aileye sahip olan Bektaş, gelecek için umut dolu adımlarla ilerlemektedir.

Ali Bektaş kaç yaşında?

Ali Bektaş 26 Kasım 1961 tarihinde doğmuştur ve 2024 yılında 63 yaşındadır.

Ali Bektaş aslen nereli?

Ali Bektaş aslen Kozluludur.