Fitnesscı Kamil Zeynallı kimdir nereli? Kamil Zeynallı kaç yaşında? Fitnesscı Kamil Zeynallı kimdir nereli? Kamil Zeynallı kaç yaşında?

AK Parti Kilimli Belediye Başkan adayı Kamil Altun'un kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Vatandaşlar Kamil Altun'un hayatını merak ediyor. Peki, AK Parti Kilimli Belediye Başkan adayı Kamil Altun kimdir kaç yaşında nereli? İşte soruların cevapları...

Kamil Altun kimdir

1985 yılında Kilimli'nin topraklarına doğdum. Bülent Ecevit Üniversitesi'nden Sosyal Bilgiler Öğretmeni olarak mezun oldum ve ardından 2008 yılından itibaren Kilimli'de ticaret hayatına atıldım. Evliyim ve bir çocuğum var.

2011 yılında, ülkeme ve şehrim Kilimli'ye hizmet etme arzusuyla AK Parti gençlik kollarında aktif olarak göreve başladım. Bu süreçte, 2014 yılında AK Parti'den belediye meclis üyesi olarak seçildim ve 2015-2017 yılları arasında ilçe yönetim kurulunda da önemli görevler üstlendim.

2019 yılında, sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve siz değerli halkımızın teveccühüyle Kilimli Belediye Başkanı seçildim. Bu onurlu göreve layık görülmek, benim için büyük bir gurur ve sorumluluktur. Şimdi, Kilimli'mizin daha da gelişmesi ve ilerlemesi için gece gündüz çalışıyor, halkımızın refahı ve mutluluğu için gayret gösteriyorum.

Kamil Altun kaç yaşında?

Kamil Altun 1985 yılında doğmuştur ve 2024 yılında 39 yaşındadır.

Kamil Altun aslen nereli?

Kamil Altun aslen Kilimlidir.