AK Parti Ereğli  Belediye Başkan Adayı İbrahim Sezer'in kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Vatandaşlar İbrahim Sezer'in hayatını merak ediyor. Peki, AK Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı İbrahim Sezer kimdir kaç yaşında nereli? İşte soruların cevapları...

İbrahim Sezer kimdir?

28 Haziran 1967 tarihinde Karadeniz Ereğli'sinde dünyaya gelen İbrahim Sezer, doğduğu şehirdeki eğitim hayatını tamamlayarak köklerine sıkı sıkıya bağlı kalmıştır. Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1991 yılında mezun olan Sezer, mesleğine olan tutkusunu doğduğu topraklarda sürdürmeye karar vermiştir.

Siyasi arenada da aktif bir rol oynamış olan Sezer, AK Parti'nin kuruluşundan itibaren çeşitli görevlerde bulunmuş ve partisinin ilçe ve il yönetimlerinde önemli roller üstlenmiştir. Milletvekili aday adaylığından, belediye başkanlığına kadar geniş bir yelpazede siyasete hizmet etmiştir. 2020 yılında AK Parti'nin ilçe kongresinde görev alarak partisinin ilçe yönetimine katılmış ve önemli sorumluluklar üstlenmiştir.

Sivil toplum kuruluşlarında da aktif olan Sezer, MÜSİAD Karadeniz Ereğli Şubesi başkanlığı gibi önemli görevlerde bulunmuş ve kurumsal anlamda da topluma katkı sağlamıştır. Ayrıca, Karadeniz Ereğli Eğitim Vakfı'nın Genel Sekreterliği görevini başarıyla yürütmektedir.

Melih Gümüşbıçak kimdir? Spiker Melih Gümüşbıçak kaç yaşında nereli nerede çalışıyor? Melih Gümüşbıçak kimdir? Spiker Melih Gümüşbıçak kaç yaşında nereli nerede çalışıyor?

İbrahim Sezer, aile hayatında da mutlu bir şekilde yoluna devam etmektedir. Evli ve üç çocuk babası olan Sezer, ailesiyle birlikte birlik ve beraberlik içinde yaşamaktadır.

İbrahim Sezer kaç yaşında?

İbrahim Sezer 28 Haziran 1967 tarihinde doğmuştur ve 2024 yılında 57 yaşındadır.

İbrahim Sezer aslen nereli?

İbrahim Sezer aslen Ereğlilidir.