AK Parti Dağpınar Belediye Başkan Adayı Ömer Vargün'ün kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Vatandaşlar Ömer Vargün'ün hayatını merak ediyor. Peki, AK Parti Dağpınar Belediye Başkan Adayı Ömer Vargün kimdir kaç yaşında nereli? İşte soruların cevapları...

Ömer Vargün kimdir?

Ömer Vargün, 1966 yılında Kars'ın Digor ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Digor'un Dağpınar beldesinde tamamlamıştır. Lise eğitimini ise Kars Alpaslan Lisesi'nde almıştır.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek kimdir? Halk Tv konuğu Gökan Zeybek kaç yaşında, nereli? CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek kimdir? Halk Tv konuğu Gökan Zeybek kaç yaşında, nereli?

2004-2007 yılları arasında Digor İlçe Başkanlığı görevini üstlenen Vargün, ardından 2007-2009 yılları arasında Dağpınar Belde Başkanlığı görevini başarıyla yürütmüştür. 2009 yılında Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi 2. sıra adayı olarak gösterilmiştir ve bu göreve seçilmiştir. 2014 yılında ise Dağpınar'da Ak Parti Belediye Başkanı seçilmiştir.

Ticaret hayatında da aktif olarak yer alan Vargün, evli ve dört çocuk babasıdır.

Ömer Vargün, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti'nin Kars Digor ilçesi Dağpınar Beldesi Belediye Başkan adayı olarak belirlenmiştir. Geçmişteki deneyimleri ve hizmet anlayışıyla halkın teveccühünü kazanmayı hedeflemektedir

Ömer Vargün kaç yaşında?

Ömer Vargün 1966 yılında doğmuştur ve 2024 yılında 58 yaşındadır.

Ömer Vargün aslen nereli?

Ömer Vargün aslen Kars Digorludur.