AK Parti Çaydeğirmeni Belediye Başkan adayı Satılmış Gebeş'in kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Vatandaşlar Satılmış Gebeş'in hayatını merak ediyor. Peki, AK Parti Çaydeğirmeni Belediye Başkan adayı Satılmış Gebeş kimdir kaç yaşında nereli? İşte soruların cevapları...

Survivor Sema Aydemir evli mi eşi kim? Sema Aydemir kimdir, kaç yaşında ve nereli? Survivor Sema Aydemir evli mi eşi kim? Sema Aydemir kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Satılmış Gebeş kimdir?

10 Aralık 1965 tarihinde Zonguldak'ın güzel ilçesi Devrek'te dünyaya geldim. Evliyim ve iki muhteşem çocuğun babasıyım. Öğrenim hayatımı Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kdz.Ereğli Meslek Yüksek Okulu’nda tamamladım. Aynı zamanda Zonguldak Mühendislik Fakültesi bünyesinde çeşitli sivil toplum örgütlerinde görevler üstlendim.

İlerleyen yıllarda;

  • 1989-1994 yılları arasında S.S.Kemerler Tarımsal Amaçlı Kalkındırma Kooperatifinde,
  • 1994-1999 yılları arasında Çaydeğirmeni Belediyesi’nde,
  • 1999-2003 yılları arasında Nebioğlu Belediyesi’nde görev aldım.

2004, 2009 ve 2014 yıllarında yapılan yerel seçimlerde AK PARTİ’den üst üste 3 dönem boyunca Çaydeğirmeni Belediye Başkanı seçildim. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde ise halkımızın teveccühü ve güveniyle rekor bir oy alarak dördüncü dönem olarak Çaydeğirmeni Belediye Başkanı seçildim.

Çaydeğirmeni Belediyesi Başkanlığı görevimi, dört dönemdir bana olan güvenleriyle destek veren vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak için büyük bir gayret ve şevkle sürdürüyorum.

Satılmış Gebeş kaç yaşında?

Satılmış Gebeş 10 Aralık 1965 tarihinde doğmuştur ve 2024 yılında 59 yaşındadır.

Satılmış Gebeş aslen nereli?

Satılmış Gebeş aslen Devreklidir.