Çubuklu vatandaşlara 'zarafet, nezaket ve görgü kuralları' semineri verilecek Çubuklu vatandaşlara 'zarafet, nezaket ve görgü kuralları' semineri verilecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis’e resmi bir davette bulunmuştu. Erdoğan’ın daveti üzerine resmi ziyarette bulunmak için Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis, Türkiye'ye geldi. Yunanistan Başbakanı Miçotakis'i taşıyan uçak, Ankara Esenboğa Havalimanına iniş yaptı.
Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Daveti Üzerine Ankara'ya Geldi

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Ankara Vali Yardımcısı Murat Soylu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Faruk Köylüoğlu, Dışişleri Bakanlığı Protokol Genel Müdürü Büyükelçi Ahmet Cemil Miroğlu, Dışişleri Bakanlığı İkili Siyasi İşler ve Denizcilik-Havacılık-Hudut Genel Müdürü Büyükelçi Burak Özügergin, Türkiye'nin Atina Büyükelçisi Çağatay Erciyes ve Yunanistan'ın Ankara Büyükelçisi Theodoros Bizakis ve diğer yetkililer Miçotakis'i ve beraberinde gelen heyeti havalimanında karşıladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Miçotakis'i Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ağırlayacak. Ziyaretin ardından iki liderin ortak basın toplantısı düzenleyeceği düşünülüyor.

İHA