Netflix yerli platformunda en çok izlenen dizilerin başında gelen dizi ‘’Kübra’’ oyuncu kadrosu ve konusu ile oldukça ilgi toplamayı başarmıştı. Birinci sezonda çok tutulan dizinin 2. Sezon tarihi ise belli oldu. Başrollerde Çağatay Ulusoy gibi güçlü isimleri bulunduran dizinin yönetmen koltuğunda ise Yağmur Taylan ve Durul Taylan oturuyor. Dizinin 2.sezonu ise 6 Haziran tarihinde Netflix’te olacak.

Dışarıdan baktım yeşil türbe... Suudi Arabistan'da ilk kez mayolu defile düzenlendi! Dışarıdan baktım yeşil türbe... Suudi Arabistan'da ilk kez mayolu defile düzenlendi!

Netflix resmi hesabında yaptığı paylaşımda, ‘’ Hâlâ aynı yolda mısın Semavi? Kübra 2. sezon 6 Haziran'da sadece Netflix'te’’ denildi.

OGM Pictures imzalı Netflix dizisi yeni sezon ile ilgili şu ifadeleri kullandı.

‘’ Kübra hakkındaki gerçeğin ortaya çıkmasını inancı adına başka bir sınav olarak gören Gökhan'ın asıl mücadelesi şimdi başlamaktadır. Kendisini 'Semavi' yapan sarsılmaz inancının ona verdiği güçle aldığı her kararın artık bir bedeli vardır; yeni çıkmazların içinde, sadece düşman bildikleriyle değil, sevdikleriyle hatta kendisiyle de savaşması gerekecektir. Peki Gökhan, Semavi olarak yürümeyi seçtiği yolda, inancının gücüne sahip çıkıp doğru yolu bulmayı amaçlarken, Kübra ona karanlığı aydınlatmasında yardımcı olacak mıdır?"