Yok Artık filmi oyuncuları kimdir?  Yok Artık filminin konusu nedir? Yok Artık nerede çekildi? sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz...

Kötü Kedi Şerafettin 2 Çıktı Mı Ne Zaman Çıkacak? Kötü Kedi Şerafettin 2 Çıkış Tarihi Kötü Kedi Şerafettin 2 Çıktı Mı Ne Zaman Çıkacak? Kötü Kedi Şerafettin 2 Çıkış Tarihi

Caner Özyurtlu'nun kahkahalara yol açan komedi filmi bir kez daha ATV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Filmi izleyenleri ve tekrar izlemek isteyenleri hapsedecek Yok Artık, dev çubuğuyla da gözlere ziyafet çekiyor. Başarılı ve sevilen oyunlarda yer alan Yok Artık'ın Ambulans Sahnesi çok konuşuldu. Hayır, Caner Özyurtlu'nun anılarında önemli başarıları vardı. Yok Şimdi imdb puanı 5.8. Başarılı sürecin sonucunun ardından Yok Artık 2 de 2016 yılında izlenip vizyona girdi.

Yok Artık filmi nerede çekildi?

Yok Artık filminin çekim yerleri oldukça merak ediliyor. Yok Artık'ın tüm çekimleri İstanbul'da gerçekleşti. Yok Now filminin çekim yerleri İstanbul'da Kavacık ve Balat ilçeleri seçildi.

Yok Artık filmi oyuncuları

Yok Artık Günümüzde sinema oyuncuları arasında en büyük ve en başarılı isimlerden biridir. Yok Now filmi vizyona girdiği dönemde özellikle oyuncu kadrosu açısından gerçekten dikkat çekiciydi. Eksik oyuncular arasında Şebnem Bozoklu (Asuman), Demet Evgar (Ceyda), Çağlar Çorumlu (Semih), Erkan Kolçak Köstendil (Fikret taksi şoförü), Serkan Keskin (Faruk), Murat Akkoyunlu (Cenk), Perception Eke (Melis), Ceren Moray (Ebru), Funda Eryiğit (Figen) ve Necip Memili (Ahmet). Gökhan Kıraç ve Güven Murat Akpınar da Yok Artık filminin baş konukları.

Yok Artık filmi konusu

Yok Artık filminin konusu, birçok hikayenin anlatıldığı ve sonunda başarıyla bir araya getirildiği bir senaryoyu içeriyor. Almanya'da yeni evlenen kuzeniyle başlayan taksi şoförü Fikret, her türlü komik şakayı ve "Yok Artık!" hikayeler anlatılıyor. Peki şoför arkadaşlarının, eşlerinin ve eşinin söylediğine göre bu hikayeler öğle vakti doğru mu?