Deplasmanlı Kadınlar Hentbol Süper Ligi'nde mücadele eden Ankara lideri Yenimahalle Belediyespor, kadrosunu güçlendirmeye devam ederken, Polatlı Belediyespor'dan Yağmur Aktay'

Geçtiğimiz sezon Polatlı Belediyespor'da oyuncu Yağmur Aktay, sergilediği performansla dikkat çekti. Başarılı kanat sağ oyuncusu, sezon boyunca attığı 95 golle takımının en skorer oyuncuları arasında yer aldı.

Yenimahalle Belediyespor'un bu transferde, hücum hattını geliştirmeyi hedeflediği belirtiliyor. Yağmur Aktay'ın yeni takımına katılması hem takım arkadaşları hem de taraftarlar arasında büyük bir heyecan yarattı.

Yağmur Aktay ise transfer hakkında şunları söyledi: "Yenimahalle Belediyespor'a girmekten dolayı çok mutluluk duyuyorum. Yeni bir takım, yeni bir ortam ve yeni goller beni bekliyor. Elimden gelen ve elimden geldiğince takımın başarıya ulaşmasına katkıda bulunmak istiyorum."

Polatlı Belediyespor'da sergilediği başarılı performansla söz ettiren Yağmur Aktay, yeni sezonda Yenimahalle Belediyespor formasıyla sahada olacak.

Üçevler'in 10 yılı aşkındır süren tapu sorunu çözülüyor Üçevler'in 10 yılı aşkındır süren tapu sorunu çözülüyor

Aktay'ın bu transferi, hentbol camiasında büyük ilgi uyandırdı. Yenimahalle Belediyespor'un bu transfere ulaşma yolunda önemli bir adım attığı değerlendiriliyor.

Muhabir: KARDELEN ÇIKMAZ