Resmi Gazete'de 13 Kasım tarihinde yayımlanan atama kararlarına göre, Yılmaz Kılınç, Konya Vakıflar Bölge Müdürü olarak atanmıştır. Tokatlı bürokratın yeni görevi merak konusu oldu. Konya Vakıflar Bölge Müdürü Yılmaz KILINÇ kimdir? Yılmaz KILINÇ kaç yaşında nereli? İşte Yılmaz Kılınç'ın hayatı hakkında merak edilenler.

KONYA VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRÜ YILMAZ KILINÇ KİMDİR?

Resmi Gazete'de 13 Kasım tarihinde yayımlanan atama kararlarına göre, Yeni Konya Vakıflar Bölge Müdürü Yılmaz Kılınç oldu. Tokat'ın bürokratlarından Yılmaz Kılınç, Konya Vakıflar Bölge Müdürlüğü görevine atandı. Aynı zamanda İl Kültür ve Turizm Müdür vekilliği görevini yürüten Kılınç, Pazartesi günü itibariyle yeni görevine resmen başlayacak. Tokatlı hemşehrimiz Yılmaz Kılınç'ın Konya Vakıflar Bölge Müdürü olarak atanması, Tokatlılar arasında sevinçle karşılanırken, Kopya'da Pazartesi günü yeni görevine başlayacağı öğrenildi.  Tokat Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nde yer alacak yeni ismin henüz belirlenmediği bilgisi paylaşıldı. Kılınç'ın boşalttığı göreve atanacak ismin kamuoyu tarafından merakla bekleniyor.

YILMAZ KILINÇ KAÇ YAŞINDA NERELİ?

Tokat iline bağlı bir ilçede doğup büyümüş, kariyerine burada başlamış bir bürokrattır. 2016 yılından bu yana Tokat Vakıflar Bölge Müdürü olarak görev yapmaktadır. Görev aldığı süre zarfında bölgedeki vakıfların yönetiminde ve faaliyetlerinde önemli roller üstlenmiştir. Yılmaz Kılınç'ın bilgi ve deneyimleri, yeni görevi olan Konya Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nde de etkili olacağına işaret ediyor. Tokat'tan Konya'ya uzanan kariyer yolculuğu, Kılınç'ın vakıf yönetimi alanındaki uzmanlığını gösteriyor. 13 Kasım tarihli atama kararı, Yılmaz Kılınç'ın Konya'da yeni bir döneme liderlik edeceğini ve vakıfların faaliyetlerinde söz sahibi olacağını gösteriyor. Yılmaz Kılınç'ın, Tokat'tan Konya'ya uzanan bu görev değişimi, kamuoyunda merak uyandırmış durumda. Yeni görevinde başarılar dileriz.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz’dan depremden etkilenen vatandaşlara geçmiş olsun mesajı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz’dan depremden etkilenen vatandaşlara geçmiş olsun mesajı