Yeni Aydın Vakıflar Bölge Müdürü Yusuf DURAL kimdir? Yusuf DURAL kaç yaşında nereli? gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. Resmi Gazete'de yayımlananan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı, bazı kurum ve kuruluşlara ilişkin atama kararlarında Aydın Vakıflar Bölge Müdürü de değişti. Değişikliğin ardından Yeni Aydın Vakıflar Bölge Müdürü Yusuf DURAL kimdir? Yusuf DURAL kaç yaşında nereli? gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz.

En güzel kokan kadın parfümü hangisi? Kadınlar için kalıcı parfüm önerileri En güzel kokan kadın parfümü hangisi? Kadınlar için kalıcı parfüm önerileri

Yeni Aydın Vakıflar Bölge Müdürü Yusuf DURAL kimdir? Yusuf DURAL kaç yaşında nereli? 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla bazı kurum ve kuruluşlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Yayımlanan kararların ardından ise Aydın Vakıflar Bölge Müdürü'nün  de değiştiğini görmekteyiz. Aydın Vakıflar Bölge Müdürü olan Ahmet Saraç’ın yerine Yusuf Dural atandı. Atama kararı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiş oldu. Yusuf Dural, 44 yaşındadır ve Muğlalıdır. 

Yusuf DURAL kaç yaşında nereli? 

9 Kasım 1979 tarihinde, Muğla'da doğmuştur. Birçok farklı görevde yer alan Yusuf Dural, Sağlık-Sen (Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası) genel başkan yardımcısı olmuştur, 2004 yerel seçimlerinde Ak Parti Muğla belediye başkan adayı Ahmet Doğu’nun danışmanlığı görevini üstlenen Dural,seçim sonrasında Ak Parti 1. Olağan Gençlik Kolları İl Başkanlığı Kongresinde seçilerek göreve başladı.2014 yılında gerçekleşen Sağlık-Sen Muğla Şube Başkanlığı 2. Olağan Kongresinde Şube Başkanlığına seçilmiştir. 2018 yılında da gerçekleşmiş olan Sağlık-Sen Muğla Şube Başkanlığı 3. Olağan Kongresinde Şube Başkanlığına tekrar seçilerek güven tazeledi.  Sağlık-Sen 6. Olağan Genel Kurulu, 2019 yılında gerçekleşmiştir. Bu kurulda, Genel Başkan Yardımcısı (Hukuk, Mevzuat ve Toplu Sözleşme) seçilmiştir.