Filmseverlerin yakından takip ettiği yapımlardan birsi olan Yanlış Hedef( Avarice) hakkında merak edilenler google arama motorlarında araştırılıyor. İzleyiciler tarafından merak edilen yapım hakkında detaylar haberimizde. Peki, Yanlış Hedef (Avarice) filmi nerede çekildi? Yanlış Hedef aksiyon filmi konusu gibi soruların cevapları haberimizde. İşte detaylar.... 

Yanlış Hedef (Avarice) filmi nerede çekildi?

Cüneyt Arkın'ın Sert Adam filmi nerede çekildi? Sert Adam filmi konusu oyuncuları ve kaç yılında çekildi? Cüneyt Arkın'ın Sert Adam filmi nerede çekildi? Sert Adam filmi konusu oyuncuları ve kaç yılında çekildi?

Yanlış Hedef (Avarice) filmi, usta bir okçu olan Kate Matthews'ın, acımasız bir ev işgali sırasında kaçırılan kocasını ve kızını kurtarmak için verdiği mücadeleyi anlatıyor. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini John V. Soto üstleniyor.

A V A R İ C E

Yanlış Hedef aksiyon filmi oyuncuları 

Gillian Alexy - Kate Matthews

Alyssa Sutherland

Luke Ford - Ash Matthews

Alexandra Nell - Reed

Ryan Panizza - Kane

Viva Bianca

Soa Palelei - Mick

Priscilla-Anne Jacob - Susan

Tom O'Sullivan - Ryker

Alex Fleri - Jim

Campbell Greenock - Ben

Priscilla-Anne Forder

Yanlış Hedef aksiyon filmi konusu

Bu film, aksiyon ve dram türlerinde yer alıyor ve ana karakterin ailesini kurtarmak için gösterdiği mücadeleyi konu alıyor. Oyuncu kadrosu da oldukça geniş ve yetenekli isimlerden oluşuyor.