Aile 24. Bölüm Fragmanı İzle Show Tv Youtube Aile Yeni Fragman Yayınlandı mı? Aile 24. Bölüm Fragmanı İzle Show Tv Youtube Aile Yeni Fragman Yayınlandı mı?

Yalı Çapkını dizisinde yeni sezonda yeni oyuncular dahil oluyor. Bunlardan biriside 44. bölümde Yalı Çapkını dizisine Gazeteci Taylan dahil oldu. Yalı Çapkını Taylan karakterini hangi oyuncunun canlandırdığı merak ediliyor. Peki, Yalı Çapkını Taylan kimdir? Yalı Çapkını Gazeteci Taylan gerçekte kim?

Yalı Çapkını 44. bölümde İfakat, Sultan'ı arayıp tehdit ederken; Sultan da Nükhet ile birlikte Taylan ile çekimdeydi. Ferit mekanda eğlenirken Taylan geldi. Ferit, kendisini Sultan'ın itiraf ettikleriyle tehdit eden Taylan'a bunu kimin yaptırdığını sordu. Taylan da ona İfakat'ın adını verdi.

Ardından İfakat'a Sultan'ın bir gazeteciye konuştuğunu belirten Ferit, Taylan'ın haberi kimin yaptırdığıyla ilgili sözlerini söyledi. Bunu Nükhet'in yaptırdığını anlayan İfakat, onu boğmaya çalıştı. Haberi durdurabileceğini belirten Nükhet, bunun karşılığında Kaya-Suna evliliğine engel olmasını istedi. Kaya'ya giden İfakat, onun evlenmekte kararlı olduğunu anladı.

Sabah Seyran'a Taylan olayını anlatan Ferit, onun desteğini arkasına alarak her şeyi çözmek için adım attı.

Aynı anlarda Taylan'ı bulup yalıya götüren Ferit, onu dedesinin huzuruna çıkarttı. Nükhet'i de çağıran Halis Ağa, neler olduğunu sordu. O an Ferit de "Taylan Efendi bize bir şeyler anlattı da bir de senden dinleyelim istedik" dedi.

Yalı Çapkını Taylan kimdir? Yalı Çapkını Gazeteci Taylan gerçekte kim?

Yalı Çapkını dizisinde Gazeteci Taylan rolünü canlandıran oyuncu ajans oyuncusu olduğu için hakkında bilgi bulunamadı.

Kaynak: HABER MERKEZİ