Rüzgar Gibi filmi nerede çekildi? Rüzgar Gibi filminin oyuncuları ve konusu nedir? Rüzgar Gibi filmi nerede çekildi? Rüzgar Gibi filminin oyuncuları ve konusu nedir?

Yabani dizisi nerede çekiliyor? Yabani dizisi hangi kitaptan uyarlama? Yabani dizisinin oyuncuları kimler? gibi sorular soruluyor. Yabani dizisi hakkında merak edilenler haberimizde...

Yabani serisi yakında başlıyor. Fox TV'nin yeni sezonda yüksek reyting almasını beklediği Vahşi dizisinin yönetmenliğini Çağatay Tosun üstleniyor.

Senaryosunu Hilal Yıldız'ın yazdığı dizinin oyuncu kadrosu da oldukça dikkat çekici.

Yabani Dizisi konusu

Köklü bir aileden kaçırılıp sokaklara düşen bir çocuğun, yıllar sonra eve döndüğünde kendini yeniden keşfetme çabasını konu alan dizi, izleyicilere hayranlık uyandıran bir hikaye anlatıyor: Kan mı, Cankurtaran mı? soracaktır.

Yabani , Fox TV'de yayınlanacak kadrosuyla göz dolduruyor.

Yabani dizisinin oyuncuları

Başrollerinde Kardeşlerim dizisinden tanıdığımız Halit Özgür Sarı ve son dönemde Ömer dizisinde rol alan Simay Barlas yer alıyor.

Yabani oyuncular arasında Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Aslani ve Osman Alkaş'ın da yer aldığı dizide;

Şebnem Hassanisoughi Bilgiç, Ayşegül Ünsal, Sezer Arıçay, Birgül Ulusoy, Rojbin Erden, Seray Özkan, Selim Can Yalçın, Ramiz Mullamusa, Güray Görkem, Bartu Dilmen, Aleyna Al, Aşkın Şenol rol alıyor.

Yabani Dizisi Nerede çekiliyor?

Yabani dizisinin nerede çekildiği sorusu da gündeme geldi. Dizi İstanbul'un farklı semtlerinde çekiliyor.

Yabani dizisi uyarlama mı?

Öte yandan Yabani dizisinin uyarlaması bulunmuyor.