Özellikle bilgisayar oyununa düşkün olanlar dikkat! Xbox Game Pass fiyatlarını öyle bir düşürdü ki fiyatı görenler şaşırdı kaldı. Fiyatlara inanamayan birçok oyun sever, haberlerin doğruluğunu internet üzerinden aratmaya başladı. Oyun oynamak isteyen ama çok bilgisi olmayan kişiler ise Xbox Game Pass nedir? Xbox Game Pass nasıl çalışır? gibi soruların cevaplarını merak ederken, oyun severler ise Xbox Game Pass 5 TL fiyatı kaç gün devam edecek? sorusunu aratıyor.

XBOX GAME PASS NEDİR?

Xbox Game Pass platformu, üyelerine geniş bir oyun kütüphanesine erişim izni veren ve daha uygun fiyatlarla ulaşmasını dağlayan bir platformdur. Xbox Game Pass üyeliği alanlar, yüzlerce oyun arasından beğendiklerini indirerek ve yerel olarak oynayarak sınırsız erişim elde eder.

Ayrıca yeni oyunlar genellikle yayınlanır yayınlanmaz Xbox Game Pass'e eklenir. Bu özelliği birçok oyun bağımlısının Xbox Game Pass üyeliği tercih etme sebeplerinin başında gelir.

Xbox Game Pass, hem Xbox konsollarında hem de Windows 10 üzerindeki PC'lerde kullanılabilir.

XBOX GAME PASS NASIL ÇALIŞIR?

Facebook'ta Gönderi Sabitleme Nasıl Yapılır? Facebook'ta Gönderi Nasıl Sabitlenir? Facebook'ta Gönderi Sabitleme Nasıl Yapılır? Facebook'ta Gönderi Nasıl Sabitlenir?

Xbox Game Pass platformdaki oyunlara erişebilmek için önce abone olmalısınız. Ayrıca Xbox Game Pass için Xbox konsolu veya PC üzerinde kullanmak için ayrı abonelikler bulunmaktadır.

Abonelik işlemi tamamlandıktan sonra ise Xbox Game Pass kütüphanesindeki oyunlardan istediklerinizi indirebilirsiniz.

Xbox Game Pass üyeliği aktif olduğu müddet boyunca, indirdiğiniz oyunları sınırsız bir şekilde oynayabilirsiniz.

XBOX GAME PASS 5 TL FİYATI KAÇ GÜN DEVAM EDECEK?

Oyun severlere heyecanlı haber ise geçtiğimiz gün geldi. Şirket tarafından yapılan açıklamada Xbox Game Pass PC fiyatlarına tam yüzde 96,9 indirim yapıldı.

Abonelik sistemi ile çalışan Xbox Game Pass PC fiyatı aylık 159,99 TL'den 5,99 TL’ye indi. Fakat bu kampanya ile ilgili bazı detaylar var.

Xbox Game Pass PC aboneliğini 5,99 TL’den almak istiyorsanız bu fiyat sadece 1 aylık üyelik için geçerli. Eğer mevcut bir aboneliğiniz varsa böyle bir indirim söz konusu değil. Ayrıca daha önceden bedava deneme süreci aldıysanız bu indirimden yararlanamayacaksınız.

Yeni üyeler kazanmak için yapıldığı görüşen Xbox Game Pass 5 tl fiyatının ise ne kadar süre devam edeceği açıklanmadı.

Ayrıca şu anda Xbox Game Pass konsol ve Ultimate planları için de ayrı bir indirim olup olmayacağı bilinmiyor.