Usta oyuncu, ilk evliliğinin ihanet nedeniyle sona erdiğini ifade ederken, 22 yıldır devam eden gizli bir ilişkisinin ardından sevgilisiyle 8 ay önce evlendiğini duyurdu.

7-8 AY ÖNCE EVLENDİM

Bülent Ersoy, Türkiye'deki İlk Tren Seyahatini Paylaştı Bülent Ersoy, Türkiye'deki İlk Tren Seyahatini Paylaştı

Özel hayatına dair detayları paylaşan Sümer, "7-8 ay önce evlendim. Kimsenin haberi olmadı çünkü ben bunları söylemem. Yıllar önce İstanbul'da yaşarken bir gece çok hastalandım ve telefona dahi gidemedim. O dönem telefonlar da çok yoktu. Kendi kendime bu böyle olmayacak demiştim." şeklinde konuştu.

Zerrin Sümer'in, uzun yıllara dayanan sevgilisiyle yaptığı gizli düğün, geniş bir çevresinde ve kamuya duyurulmadan gerçekleşti. Oyuncu, sessiz sedasız bir şekilde nikah masasına oturarak özel hayatındaki bu mutlu anı kamuoyuyla paylaştı.

Usta Oyuncu Zerrin Sümer 22 Yıllık Sevgilisiyle Sessiz Sedasız Evlendi (2)

1-2 SENE GEÇİNCE ŞİMDİKİ EŞİMLE TANIŞTIK

Oğluma galiba ben hayatıma birini sokacağım dedim. O da 'Olur anne ama evlenme. Nikah kıyma ama kimden hoşlanıyorsan onunla birlikte ol' dedi. Sonra hakikaten hayatıma birini sokmak için bakındım. O gece telefona dahi gidememem beni çok etkiledi. İmdat diyecek insan yoktu. Korktum biraz. Sonra aradan 1-2 sene geçince şimdiki eşimle tanıştık.

22 YILDIR AYNI EVDE YAŞIYORUZ

İlk defa yıllar sonra birinden hoşlandım. Benimle ilgilenilmesi hoşuma gitti. Açık açık kendisine de hoşlandığımı söyledim o da çok şaşırdı. Evlilik teklifini de o etti. Aynı yaşlardayız. 22 yıldır aynı evde yaşıyoruz. Konuşurken bir anda 'Biz seninle evlensek ya' dedi. Ben de olur dedim." dedi.