Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, son dönemde açıklamaları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak yaptığı vasiyet açıklaması ile hakkında merak edilen borç konusuna açıklık getiren Serdar Ortaç, mal varlığına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ünlü şarkıcı, sosyal medyadan yaptığı canlı yayınlarda söyledikleri ile oldukça gündemde. Son olarak 40 yaş küçük sevgilisinden yeni ayrılan Mehmet Ali Erbil ile bir araya gelen Serdar Ortaç içini döktü.

“15 MİLYON TL BORÇ ÖDEDİM”

Gazetemagazin'inin haberine göre, uzun yıllar borçları ile gündeme gelen serdar Ortaç, "15 milyon TL borç ödedim, çok şükür sıfırlandım. Şimdi kendime çalışma zamanı. İnşallah parayı bu defa tutarım" ifadelerini kullandı.

Ayrıca mal varlığı ve vasiyetiyle ilgili açıklamada bulunan Serdar Ortaç herkesi şaşırttı. Ortaç, öldükten sonra mallarını çalışanlarına bırakacağını söyleyerek, “Çoluk, çocuk yok. O yüzden çalışanlara vereceğim. Bir ev var zaten. Onu da onlar paylaşacaklar" dedi.

Serdar Ortaç vasiyetine dair sorulara şu cevabı verdi: "Ben yazdım verdim. Onlar halleder. Dur ölmeyeyim hemen de.”

Dilan Polat’ın Yedek Hesabından yapılan paylaşım merak uyandırdı: "İftiracılara son sözüm..." Dilan Polat’ın Yedek Hesabından yapılan paylaşım merak uyandırdı: "İftiracılara son sözüm..."

EVİNİN DEĞERLİ 4.9 MİLYON DOLAR

Serdar Ortaç’ın İstinye’de, boğaz manzaralı, 750 metrekare arsa üzerine kurulu, 8 oda 4 salon, 4 banyo, özel tasarım bina, teraslı, balkonlu, özel kamera sistemli, peyzajlı, evin değerinin 4.9 milyon dolar olduğu söyleniyor.