Ulyam Güzellik Merkezi danışmanlarıyla birlikte birinci yıllarını kutladı. Ulyam Güzellik Merkezi Genel Müdürü Ayla Bilgin, danışanlarına ne tür hizmetler sunduğundan bahsederek bütün işlemleri anlattı.

Birçok seçeneklerimiz sizlerle

Ulyam Güzellik Merkezi Genel Müdürü Ayla Bilgin konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, “Ulyam Güzellik Merkezimizde profesyonel cilt bakımımız, kalıcı makyajımız, kalıcı makyajda dipliner, eyeliner, microblading işlemleri, dudak vitaminleri olmak üzere el ayak bakımlarımız mevcut. Manikür, pedikür, fön hizmetlerimiz var. Lazer cihazlarımız var. Bölgesel zayıflama alanlarımız, diyetisyenimiz, ozon sauna, heykeltraş, medic, lenf dranej, olmak üzere daha birçok seçeneklerimiz sizlerle.”

Ulyam Güzellik Merkezi 1 yaşında (2)

Bu altın oran hesaplamalarıyla daha dinamik bir görünüş sağlıyoruz

“Kalıcı makyajda kişilerde eksiklikler olduğu zaman kaşta, kirpiklerde, dudakta pigment kayıplarından bahsediyorum. Bu tarz işlemlerde tamamlamamız gereken bir kısım aslında. Yani sadece lüks olarak düşünmeyelim bu durumu. Kimi bölgelerde gerçekten ciddi anlamda kaşlarda özellikle eksiklikler oluyor. Bunları da tamamlamamız gerekiyor. Pigment bu konuda çok önemli. Mutlaka doğru pigmenti kullanmalıyız. Piyasa da çok fazla dövme boyaları kullanılıyor ve bu da solarken yeşiller, griler, morlar bir sürü renk görebiliyoruz. Biz bunlara izin vermiyoruz. Dudak işleminde de diplinerde de mutlaka kök boyaları kullanıyoruz. Sağlığa zararlı hiçbir şeye izin vermiyoruz. Bütün işlemlerimiz bakanlık onaylıdır. Her yüzün bir altın oranı var. Bu altın oran hesaplamalarıyla daha dinamik bir görünüş sağlıyoruz.”

Cildi mutlaka tanımalıyız

Keçiören’de Dünya Süt Günü programı Keçiören’de Dünya Süt Günü programı

“Öncelikle cildi mutlaka tanımalıyız. Analiz cihazına alarak gözle göremediğimiz birçok sonucu bize vermektedir. Cihaz çünkü gözle göremediğimiz birçok sonucu bize vermektedir. Tabi ki göz olarak da biraz analiz yapmalıyız ve sonrasında seansa almalıyız. Ama nasıl? Cildi mutlaka tanımalıyız. Cildin neye ihtiyacı olduğunu bilmeliyiz. Tabi ki akne de akne protokolü, leke de leke protokolü, hassas ciltlerde keza o şekilde.”

Gelinlerimiz için çalışmış olduğumuz bir program var

“Ulyam Güzellik Salonu olarak merkezimizde bir yeniliğe daha imza atıyoruz. Buradan da sizin vasıtanızla danışanlarımıza duyurmuş olalım. Gelinlerimiz için çalışmış olduğumuz bir program var. Gelinlerimizi başlangıçta alacağız. Cilt bakımından gerek duyulursa bölgesel incelme işlemleriyle birlikte kalıcı makyajda tabi ki ekleyebiliriz. Tepeden tırnağa bütün hazırlıklarını üstleneceğiz. Bunun içerisinde saçları ya da türban olarak da hazırlayabileceğiz. Makyajları da bize ait olacak. Yani buradan günler öncesinden gelip tamamen hazır bir şekilde o günlerine kendilerini çok özel hissederek hazır olmuş olacaklar.”