Fatih Ürek’in Tarzı Sosyal Medyada Yankı Yaptı: Topuklu Bot Giydi! Fatih Ürek’in Tarzı Sosyal Medyada Yankı Yaptı: Topuklu Bot Giydi!

Sosyal medya fenomenleri olan, katıdığı yarışma programları ile isimlerinden söz ettiren Bahar-Nihal Candan kardeşlerin, kara para aklama iddiaları sebebiyle gözaltına alınarak çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanmışlardı. Candan kardeşlerin annesi ise, konu hakkında açıklamalarda bulundu. 

Candan kardeşlerin annesi Umut Candan, katıdığı bir programda gözyaşları içinde kızlarının suçsuz olduğunu ifade ederek açıklamalarda bulundu.

"kızlarımın hiçbir suçu yoktur"

Umut Candan, çok büyük bir hata yapıldığını ifade ederek sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Türk adaletine sonsuz güveniyorum. Benim çocuklarımın üzerinden ne para girişi ne de para çıkışı olmadı. Çok büyük bir hata yapılıyor. İlahi adalet, hakim ve savcılara güveniyorum. Benim çocuklarımın tek suçu o yemekte bulunmak. Onun dışında kızlarımın hiçbir suçu yoktur. En kısa sürede çıkacaklarını biliyorum. Kızlarım neyin içinde olduklarını bile bilmiyorlar. Benim çocuklarım o kadar güvevilir insanlar ki benim evime geldiği zaman dahi dolaptan bir ceviz alacakları zaman ile sorarlar. Hep benden izin alırlar, bana sormadan bir şey yapmazlar. Suçlular dışarıda benim kızlarım içeride."