Crash Landing on You nerede çekiliyor? Crash Landing on You konusu ve oyuncuları? Crash Landing on You nerede çekiliyor? Crash Landing on You konusu ve oyuncuları?

Türk sinemasının sultanı ünvanıyla hafızalara kazınan Türkan Şoray'ın yer aldığı yapımlar yıllar geçmesine rağmen, ekranlarda izleyicilerle her buluşmasında seyiriciyi ekrana kitlemeyi başarıyor. Ünlü oyuncunun Unutalan Kadın filmi, izleyenler tarafından araştırılıyor. Başrollerinde Türkan Şoray ve Kadir İnanır'ın rol aldığı film hakkıjndaki detayları sizler için haberimizde araştırdık. Peki, Türkan Şoray'ın Unutulan Kadın nerede çekildi? Konusu ve oyuncuları gibi soruların cevapları haberimizde. İşte ayrıntılar... 

Türkan Şoray'ın Unutulan Kadın nerede çekildi? 

1971 yapımı "Unutulan Kadın" filmi, profesyonel hırsızlardan oluşan bir çetenin üyesi olan Zeynep'in hikayesini anlatıyor. Film, 1970'li yıllarda İstanbul'da çekilmiş olup döneme uygun dekorların da kullaıldığı özel bir yapımdır. Filmde ise çetede, seçilen kurbanları baştan çıkarmakla görevli olan Zeynep, yeni kurbanları olan bestekar Kenan Hanoğlu'nu baştan çıkarmak için görevlendirilir. Ancak, genç bestekarı baştan çıkarmaya çalışırken, beklenmedik bir durumla karşılaşır: Zeynep, gerçekten Kenan'a aşık olur.

Unutulan Kadın konusu 

Bu aşk, Zeynep'in hayatında büyük değişikliklere neden olur. Çeteden ayrılarak Kenan ile yeni bir hayata başlama kararı alır. İlişkilerini kısa sürede evlilikle taçlandıran Zeynep ve Kenan, başlarda büyük bir mutluluk yaşarlar. Ancak, Zeynep'in geçmişinden kurtulmaya çalıştığı insanlar, beklenmedik bir şekilde ortaya çıkarak çiftin huzurunu bozar ve işlerin karışmasına neden olur.

"Unutulan Kadın", aşk, ihanet ve geçmişin gölgesinin peşini bırakmadığı bir kadının hikayesini izleyicilere sunuyor. Film, Zeynep'in Kenan'a olan aşkı ile eski yaşamının zorlukları arasında sıkışıp kalmasını ve bu mücadelenin getirdiği dramı etkileyici bir şekilde gözler önüne seriyor.

Unutulan Kadın oyuncuları 

  • Türkan Şoray 
  • Kadir İnanır
  • Nubar Terziyan 
  • Aynur Aydan 
  • Ali Taygun

Editör: Tuğba Akkesen