Türk Hava Yolları'nın resmi web sitesinde yer alan duyuruya göre, şirket engelli bireylere tam zamanlı fırsatları sunarak iş gücüne katılım şansı tanıyacak.

THY'ye iş başvurusu yapmak isteyen engelli adayların, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya mavi kart sahibi olmaları ve adli sicil kayıtlarının bulunmaması gerekiyor.

'THY satılıyor' iddialarına ilişkin net açıklama! Kafa karışıklıklarını sona erdirdi.. (1)

İlk tren hareket etti: Ankara - Diyarbakır turistik tren seferi başladı İlk tren hareket etti: Ankara - Diyarbakır turistik tren seferi başladı

BAŞVURLAR 14 NİSAN'A KADAR SÜRECEK

İşe alınacak adayların, 1994 doğumlu veya daha sonraki tarihlerde doğmuş olmaları ve lisans derecesine sahip olmaları gerekiyor. Başvuru yapacak kişilerin, en az yüzde 40 ve üzeri engel durumunu gösteren sağlık raporunu sunmaları gerekiyor. İşe alım sürecinde, çevrim içi İngilizce ve genel yetenek sınavı, video mülakatı, çevrim içi İngilizce mülakatı, kişilik envanteri ve kurul mülakatları gibi aşamaların olacağı ifade edildi.

Başvurular 14 Nisan tarihine kadar alınacak. İşe alıma ilişkin detaylı bilgiye, "https://careers.turkishairlines.com/tr-TR/" linkinden ulaşılabilirsiniz.