Tatlı Meleğim Filmi Nerede Çekildi? Tatlı Meleğim Filmi Konusu nedir? Tatlı Meleğim Filmi Oyuncuları kimler? Tatlı Meleğim Filmi hakkında merak edilenleri haberimizde derledik...

Kirli Sepeti Oyuncuları ve Resimleri, Karakterleri ve Oyuncu Kadrosu Kirli Sepeti Oyuncuları ve Resimleri, Karakterleri ve Oyuncu Kadrosu

Tatlı Meleğim Filmi konusu nedir?

Türkan Şoray ve Ediz Hun'un başrollerini paylaştığı Tatlı Meleğim filmi 1970 yapımı bir filmdir.

Sayısız filme imza atan Türkan Şoray, bu filmin oyunculuğu ve güzelliği sayesinde seyircinin ve seyircinin kalbini kazanmayı başardı. Murat, kozmetik işi sahibi, yakışıklı ve zengin bir adamdır. İş yerinde sekreterler de dahil olmak üzere genç adamın kalbini kazanmaya çalışırlar. Ancak Murat işine ilgi duyan ve aşka vakit ayıramayan biridir.
Mesleği sekreterlik olan Leyla iş arıyor. Kozmetik ürünleri ticaretine katılmaya başlar. Leyla çalışmaya başlar. İş bulması ve aşkını bulması uzun sürmez. Patronu Murat'a aşık olan Leyla, onu etkilemeye çalışır ama onun beceriksizliğiyle yaşar. Murat iş gezisine çıkarken ekibiyle birlikte Leyla'yı da yanına alır. Ancak yolculuk sırasında Leyla'yı göremez. Bu durumla karşı karşıya kalan genç kız kendini güzelleştirmenin yollarını arar. Leyla, dergi çekimleri için insan ararken kendine dikkat ederek güzel bir kıza dönüşür. Murat'ın sekreteri Leyla'dan ise eser yoktur. Macera dolu romantik komedi filmi sürükleyici sahnelerle izleyiciyle buluşuyor.
Münir Özkul ve Suzan Avcı gibi önemli oyuncuların da rol aldığı filmin yönetmenliğini Mehmet Dinler üstleniyor.

Tatlı Meleğim oyuncuları

Türkan Şoray
Leyla

Ediz Hun
Murat

Münir Özkul
Selim

Süleyman Turan
Fikret

Suzan Avcı

Tatlı Meleğim nerede çekildi?

Tatlı Meleğim, Türkan Şoray ve Ediz Hun'un başrollerini paylaştığı 1970 yapımı bir film olup, filmin bazı bölümleri Yalova Yeşilçam'ın termal banyolarında izlenmektedir. Film, sevdiği adamdan intikam alan bir kadının hikayesini anlatıyor.