Yarışmanın eleme sürecinde, ilk eleme adayı olarak Özgür Tetik, ikinci eleme adayı olarak Damla Can, üçüncü eleme adayı olarak Nefise Karatay ve dördüncü ve son eleme adayı olarak Batuhan Karacakaya belirlenmişti.

Düellonun ilk turunda Damla Can, Nefise Karatay’a karşı 5-0 mağlup oldu. Bu sonuçla moral kaybeden Damla Can, bir sonraki aşamada daha zorlu bir mücadeleye hazırlanmak zorunda kaldı. Öte yandan, Batuhan Karacakaya ise Özgür Tetik'e karşı 5-1 galip gelerek güçlü bir performans sergiledi.

Evlilik ile ilgili şok sözler! Sosyal medyada tartışma yarattı Evlilik ile ilgili şok sözler! Sosyal medyada tartışma yarattı

Son düellonun final turunda Damla Can, Özgür Tetik'e 5-1 kaybetti ve Survivor All Star’a veda etti. Bu beklenmedik ayrılık, yarışmanın izleyicileri arasında büyük yankı uyandırdı.

Survivor’da Eleme Heyecanı! Bir Yarışmacı Daha Adaya Veda Etti (1)

ELİMDEN GELEN TÜM MÜCADELEYİ YAPTIM

Damla Can, "Söze nereden başlayacağımı bilmiyorum. Tabii ki de buradan gitmek istemezdim ama şu bir gerçek ki 6 sene sonra burada olmanın keyfi çok başkaydı. Elimden gelen tüm mücadeleyi yaptım ama şansızlıklar çok üst üste geldi benim için. Ben burada olduğum için çok mutluydum." dedi.

Damla Can’ın elenmesi, Survivor All Star’ın heyecan dolu ve rekabetçi atmosferinde önemli bir dönüm noktası oldu. Yarışma, izleyicilere sürprizlerle dolu anlar yaşatmaya devam ediyor.

Editör: Kardelen Çıkmaz