Survivor All Star'da Yağmur diskalifiye oldu. Yağmur’un neden diskalifiye olduğu merak ediliyor. Pek, Survivor Yağmur neden diskalifiye oldu? Yağmur Banda elendi mi 2024? Sizler için araştırdık. İşte haberin detayları…

Survivor Yağmur

SURVİVOR YAĞMUR NEDEN DİSKALİFİYE OLDU?

TV 8’in sevilen programlarından Survivor All Star'da Yağmur’un diskalifiye olduğu açıklandı. Yağmur Banda’nın bileğinde kırık tespit edildi.

Acun Ilıcalı, bugünkü konseyde Yağmur’un bileğindeki sakatlık sebebiyle yarışmaya devam edemeyeceğini bu sebeple Survivor All Star'dan ayrılmak zorunda kaldığını açıkladı.

Hülya Koçyiğit'in Bebek Gibi Maşallah nerede çekildi? Bebek Gibi Maşallah filmi oyuncuları ve konusu Hülya Koçyiğit'in Bebek Gibi Maşallah nerede çekildi? Bebek Gibi Maşallah filmi oyuncuları ve konusu

Ilıcalı Survivor All Star konseyinde "Umutla beklenen yarışmacımızdan kötü haberler aldık. Gizem gibi Yağmur da artık Survivor All Star'da yarışamayacak" ifadelerini kullandı.

Survivor Yağmur1

YAĞMUR BANDA ELENDİ Mİ 2024?

Önceki yıllarda da Survivor'daki performansıyla izleyicilerin beğenisini kazanan Yağmur, güçlü ve hırslı bir yarışmacı olarak tanındı.

Tekvando dalında Türkiye Şampiyonluğu ve birçok ulusal derecesi bulunan Yağmur, Survivor All Star 2024 kadrosunda yer aldı.

Başarılı yarışmacı Yağmur, Survivor All Star’da yarışma esnasında sakatlık geçirdi. Bileğinde kırık olduğu tespit edilen Yağmur’un yarışmadan ayrılmak zorunda kaldığı açıklandı.

SURVİVOR YAĞMUR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Survivor All Star yarışmacılarından Yağmur Banda, 11 Ekim 1998 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir.

Tekvando sporcusu olan Yağmur’un, Türkiye Şampiyonluğu ve birçok ulusal derecesi bulunmaktadır. Banda, Tekvando sporuna 2006 yılında başlamıştır ve 11 yıl boyunca bu sporu devam ettirmiştir.

2022 ve 2023 yıllarında Survivor’a katılmıştır. Banda, 2023 yılında Survivor All Star'da ikinci olmayı başarmıştır.