Survivor'ın en popüler isimlerinden biri olan Turabi, sosyal medyada oldukça aktif bir profil sergiliyor. Diğer yarışmacılarla yaşadığı polemikler ve tartışmalarla gündeme gelen Turabi, aynı zamanda paylaşımlarıyla da sıkça konuşuluyor.

Survivor All Star'ın en iddialı isimlerinden biri olan Turbo Turabi, yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle yarışmadan ayrılmak zorunda kalmıştı.

Yarışmacı, son olarak Instagram hesabından gençlik fotoğrafını paylaştı ve bu paylaşım kısa sürede geniş bir beğeni ve yorum kitlesi tarafından ilgi gördü.

Survivor Turabi’nin Paylaşımı Güldürdü Turabi Sosyal Medyadan Annesine Seslendi! (1)

Armağan Çağlayan ve Ajda Pekkan'ın ıstakoz anısı gündem oldu Armağan Çağlayan ve Ajda Pekkan'ın ıstakoz anısı gündem oldu

Ünlü isim, gençlik fotoğrafını şu notla paylaştı:

KEŞKE O GECE BABAMI ODANA ALMASAYDIN

"Kim derdi bu tip milyon dolarlar kazanacak ve dünyanın bir numaralı 'Reality Tv Show' yıldızı olacak. Hayallerinizden vazgeçmeyin gençler. Eğer bu tip başarılı olduysa, sen de olursun!

Tipe bak. Evladım olsa sevmem bu tipi. Ana, baba kusura bakmayın 14 sene evinizde bu tipe katlandığınız için. Genç yaşta evden kaçarken beni neden durdurmadığınızı şimdi anlıyorum. Evimde böyle tip olsa evden kovardım."

Adından bir paylaşım daha yapan Turabi, annesine seslendi: "Bak Meryem Sultan bak. Yaptığını beğendin mi? Keşke o gece babamı odana almasaydın"