Survivor All Star 2024 yarışmacıları Acun Ilıcalı tarafından duyuruldu ve bu sezon yoğun ilgi bekleniyor. Program öncesi hazırlıklarını sürdüren yarışmacılar arasında Turabi, Sercan, Yiğit, Nagihan gibi tanınmış isimler bulunuyor. Survivor, yakın zamanda TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Yarışmacılar, henüz program başlamadan birbirlerine meydan okuma sürecine girişti.

Survivor All Star 2024 Öncesi Yiğit Poyraz'dan Turabi'ye Gönderme Dansçıyı Yenmek İçin Direk Lazım! (2)

Acun Ilıcalı'nın SMS oylamasının olmayacağını belirtmesinin ardından Turabi'nin, "Survivor'a gelen yarışmacılar iyi hazırlansınlar. Öyle bomboş ve normal antrenman yaparak gelmesinler. Hasta yatağımdan kalkıp hazırlanmama değsinler. Tüm şampiyonlar da gelsin. Bakalım SMS olmadan karşımda ne kadar dayanabilecekler!" sözlerine atıfta bulunan Yiğit Poyraz, "Kürekçiyi yenmek için kürek lazım. Dansçıyı yenmek için direk lazım da ona gerek bile yok. Easy money! (Kolay para)" notuyla espri yaptı.

Survivor All Star 2024 Öncesi Yiğit Poyraz'dan Turabi'ye Gönderme Dansçıyı Yenmek İçin Direk Lazım! (3)

Farah Zeynep Abdullah’ın Kızılcık Şerbeti’nden aldığı ücret gündemdeydi! Gold Film açıklama yaptı Farah Zeynep Abdullah’ın Kızılcık Şerbeti’nden aldığı ücret gündemdeydi! Gold Film açıklama yaptı

Turabi'nin, genç yarışmacının sivri dilli göndermesine nasıl bir yanıt vereceği ise şimdiden merak konusu oldu. Survivor All Star 2024, heyecan dolu anlarıyla izleyicilere ekran başında unutulmaz bir deneyim sunmayı vaat ediyor.