TV8'in sevilen yarışması Survivor, bu sezon da izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı. Survivor All Star 2024 yarışmasında finale yaklaşıldıkça heyecan artıyor. Her hafta bir yarışmacının elendiği bu zorlu mücadelede, kalan yarışmacılar bireysel olarak mücadelelerine devam ediyor. Yarışmacı sayısının azalmasıyla birlikte, final soruları da gündeme gelmeye başladı.

Survivor'ın final yapmasının hemen ardından MasterChef 2024 yayın hayatına başlayacak. İzleyiciler, Survivor'ın final tarihini ve MasterChef'in başlangıç tarihini sabırsızlıkla bekliyor.

Survivor All Star 2024 Finaline Yaklaşıyor İşte Merak Edilen Tarih! (2)

Survivor şampiyonu Ogeday olmuştu! Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi Survivor şampiyonu Ogeday olmuştu! Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi

Survivor 2024: All Star final tarihi henüz kesin olarak açıklanmadı. Ancak tahminlere göre, Survivor 2024 sezonunun 12-13 Haziran tarihlerinde ekranlara veda etmesi bekleniyor. Bu tarihler, yarışmanın sona ermesi ve yeni sezon programlarının başlaması için belirleyici olacak.

Sonuç olarak, Survivor All Star 2024 finalinin tam tarihi henüz belli olmasa da haziran ayının ortalarında büyük finalin gerçekleşmesi ve izleyicilerin merakla beklediği MasterChef'in başlaması planlanıyor. Haziran ayının ortasında nefes kesen bir final mücadelesi izleyicileri bekliyor.

Editör: Kardelen Çıkmaz