Orijinal ismi The Expatriate olan bu film aksiyon ve gerilimin ön planda olduğu ve izleyici tarafından oldukça beğenilen filmler arasında yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Philipp Stölzl oturmaktadır. İzleyiciyi ekran başına kitleyen bu film halen televizyonda yayınlanacağı zaman büyük ilgi görmektedir.

Başkan Görgün, Milli Muharip Uçağına ilişkin paylaşımda bulundu Başkan Görgün, Milli Muharip Uçağına ilişkin paylaşımda bulundu

Peki, Son Tanık filminin konusu nedir? Son Tanık filmi hangi ülkede çekildi? Soruları ise izleyici tarafından oldukça merak edilen sorulardır.

SON TANIK FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Eski bir CIA ajanı olan Ben Logan, hayatının en zorlu göreviyle karşı karşıyadır. Uluslararası bir komplonun içine düşmüş ve kızının da dahil olduğu ölüm listesine konmuştur. Logan, geçmişi silinmiş ve düşmanları daha da güçlenmiş bir şekilde mücadele etmek zorundadır.

Bu kedi-fare oyununda, Logan'ın tek amacı kızını korumak ve gerçeği ortaya çıkarmaktır. Eski ajan, düşmanlarıyla karşı karşıya gelirken geçmişindeki sırları açığa çıkarmak ve komployu çözmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.

Logan'ın kararlılığı ve becerileri, onu uluslararası entrikaların ortasında bir adım öne çıkaran unsurlar arasında yer alıyor. Kızını korumak için verdiği mücadele, onu ölümcül bir oyunun içine sürüklüyor.

SON TANIK FİLMİ HANGİ ÜLKEDE ÇEKİLDİ?

2012 yapımı olan bu filmin çekimleri ise, Belçika, Kanada, İngiltere ve ABD’de yapılmıştır. Filmin çoğu dış çekimleri ise Brüksel’de yapılmıştır.