Dilan Polat'ın "Şampiyonlar Ligi" olarak nitelendirdiği ve paylaştığı fotoğrafta yer alan 12 kişinin şirketlerine, Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talebi doğrultusunda kayyum atandı. Bu bağlamda, Amerika'da bulunan Eylül Öztürk'ün mal varlıklarına da el konuldu.

Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk nişanlandı: Evlilik yolunda ilk adımı attılar Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk nişanlandı: Evlilik yolunda ilk adımı attılar

Yaşanan gelişmelerin ardından yapılan açıklamada, Öztürk, iyi olduklarını belirterek, neyle suçlandığını bilmediğini ifade etti.

Öztürk, şirketi üzerindeki kayyum atanması ve mal varlıklarına el konulmasıyla ilgili belirsizliklere dikkat çekerken, sürecin detayları hakkında bilgi sahibi olmadığını vurguladı.

Şirketine Kayyum Atanan Eylül Öztürk Tam olarak neyle suçlandığımı bile bilmiyorum

AVUKATLARIMIZ DA BU KONUDA SAVCILIĞA BİR DİLEKÇE VERECEKLER

Eylül Öztürk, “Sevgili Dostlar, Söz verdiğim gibi sizi gelişmelerden haberdar etmek istedim tekrar. Kayyum ile ilgili haberleri ben de sizin gibi buradan okudum. Diğer haberler gibi bu haberi de basından öğrendik. Avukatlarımızla da konuştum ve ticaret sicilinde yayınlanmasını bekleme sürecindeyiz şu anda. Henüz yayınlanan bir şey yok ama muhtemelen birkaç gün içinde yayınlanacaktır diye düşünüyorum. Avukatlarımız da bu konuda savcılığa bir dilekçe verecekler. Bu esnada işimizde herhangi bir aksama yok, biz aynen işimize devam ediyoruz.”

SÜRECİN DE HIZLI İŞLEDİĞİNİ GÖRDÜKÇE İÇİM UMUTLA DOLUYOR

“Basında çıkan her bir haberden sonra biraz daha üzülüyorum tabi, tam olarak neyle suçlandığımı bile bilmiyorum çünkü. Ama her şeye rağmen sürecin işlemesi ve geçen her bir sürenin lehimize olacağını düşünüyorum. Çünkü inanın bu şekilde belirsizlikler ve itamlar içerisinde nefes almaya devam etmek inanın hiç kolay bir şey değil. O yüzden beni tek motive eden şey, önce ailemin varlığı ve sağlığı, sonra bu süreçte onca yazılıp çizilen şeye rağmen sizlerin desteği. Ama sürecin de hızlı işlediğini gördükçe içim umutla doluyor. Öyle işte… Sizi seviyorum, desteğinize sonsuz müteşekkirim ve gelişmelerden haberdar etmeye devam edeceğim.” dedi.

Şirketine Kayyum Atanan Eylül Öztürk Tam olarak neyle suçlandığımı bile bilmiyorum (1)