Sincan Belediyesi, yoğun katılımın olduğu Kültür Evi'nde Muhtarlar İstişare ve Değerlendirme Toplantısı düzenledi.

Toplantıya Sincan Kaymakamı Levent Kılıç, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Sincan İlçe Emniyet Müdürü İlyas Bülbül, Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bilen, Sincan Muhtarları Derneği Başkanı Yasin Gülmez ve mahalle muhtarları katıldı.

Sincan'da Muhtarlar İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı Yoğun Katılımla Gerçekleşti (2)

Toplantıda Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan bir konuşma gerçekleştirdi. Başkan Ercan, muhtarların mahallelerine zaman mefhumu olmaksızın sahip çıktıklarını ve hizmet ettiklerini vurgulayarak, muhtarlarla uyum içinde, omuz omuza çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Polatlı’da elektrik akımına kapılan çiftçiden acı haber Polatlı’da elektrik akımına kapılan çiftçiden acı haber

Muhtarlar İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, Sincan'daki yerel yönetim ve kamu kurumlarıyla muhtarlar arasındaki iş birliğini ve koordinasyonu artırmayı hedefleyen önemli bir platform oldu.

Sincan'ın sosyal ve kültürel yaşamına katkı sağlayacak projeler ve hizmetlerin değerlendirildiği toplantı, katılımcılar arasında verimli bir iletişim ortamı oluşturdu.

Sincan'da Muhtarlar İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı Yoğun Katılımla Gerçekleşti (3)

OMUZ OMUZA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Kaymakamımız Sn. Levent Kılıç, İlçe Emniyet Müdürümüz Sn. İlyas Bülbül, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ahmet Bilen, Sincan Muhtarları Derneği Başkanımız Sn. Yasin Gülmez ve kıymetli Mahalle Muhtarlarımızın katılımlarıyla Muhtarlar İstişare ve Değerlendirme Toplantımızı gerçekleştirdik. Zaman mefhumu olmaksızın mahallelerine sahip çıkan ve hizmet eden muhtarlarımızla uyum içerisinde, omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ