Geçtiğimiz yıl yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine, Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı’na karşı ATA İttifakı’nın adayı olarak giren Sinan Oğan, ikinci turda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı desteklemişti. Sinan Oğan, cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 14 Mayıs’taki ilk turunda ise yüzde 5,17 oy almıştı.

“Cehennemin kapılarını kapatacağız” söyleminin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleme kararı alan Sinan Oğan'ın mal varlığı sık sık gündeme geliyor.

Gazeteci Deniz Zeyrek, Oğan'ın 2 Milyon TL’lik Alman arabasını bindiğini iddia etmişti. Oğan ile ilgili yayınlanan başka bir haberde ise Ankara’nın Gölbaşı’nda 7 dönümlük arsa ve 800 m2’den oluşan bir malikaneyi 30 milyon TL’ye satın aldığı iddia edilmişti.

sinan oğan kimi destekledi

Türkiye Tanzanya arasında 6 önemli anlaşma imzalandı! Türkiye Tanzanya arasında 6 önemli anlaşma imzalandı!

MALİKANESİNİN KAPILARINI AÇTI

Sinan Oğan, kamuoyunda tartışma yaratan konutunun kapılarını Azerbaycan'da yayın yapan İctimai TV'deki 'Persona' programına açtı.

Oğan, evinin bahçesinden ilk kez yayınlanan görüntüler eşliğinde, evin değeri hakkında bilgi verdi. Oğan, "Bu ev 1 milyon doların üzerinde bir değere sahip. İçinde futbol ve voleybol sahaları ile açık hava sineması bulunuyor" dedi.

Sinan Ogan Luks Evi 1

Azeri gazetecinin, "1 milyon dolarlık bir bahçeye mi yoksa eve mi geldim?" sorusuna Oğan, "Bu alan 1 milyon dolardan daha değerli. Aşağıda futbol sahamız var ve kızım voleybol oynuyor, onun için küçük bir voleybol sahamız da mevcut. Burası geniş ve büyük bir yer, bu yüzden bir milyon dolar verseler bile satmam" cevabını verdi.

Röportajdan yayınlanan bir kesit sosyal medyada gündem oldu.

Sinan Ogan Luks Evi 2