Daha önce aralarında husumet bulunan iki grup arasında çıkan kavga sonrasında Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde baba oğul yaşamını yitirdi. Kavga sırasında baba ve oğul hayatını kaybederken, bir kişi de ağır yaralandı.

Aralarında husumet bulunan Recep D. ile Hamza Taş, oğlu Şahin Taş ve yeğeni Murat Taş, Derinkuyu ilçe girişinde karşılaştılar. Yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü ve Recep D., yanında bulunan tabanca ile karşı taraftaki kişilere ateş açtı.

BABA-OĞUL YAŞAMINI YİTİRDİ

Olayın bildirilmesi üzerine polis, sağlık ekipleri ve jandarma olay yerine sevk edildi. Kavga sonucunda baba Hamza Taş'ın olay yerinde hayatını kaybettiği öğrenilirken ambulansla hastaneye götürülen oğlu Şahin Taş da yolda yaşamını yitirdi. Yaralanan Murat Taş ise Nevşehir Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Denizde kaybolan 13 yaşındaki çocuğu arama çalışmalarına ara verildi Denizde kaybolan 13 yaşındaki çocuğu arama çalışmalarına ara verildi

Baba Hamza Taş'ın cenazesi, Olay yerindeki incelemelerin ardından otopsi için Derinkuyu İlçe Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Olay yerinden şahsi aracıyla ayrılan Recep D.'nin ise İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek teslim olduğu öğrenildi. 

Kaynak: İHA