Şu sıralar Aile dizisindeki performansı ile konuşulan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, ünlü oyuncu Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun ile yakalandığı görüntüleri magazine düşmüştü.

El ele yakalanan görüntülerin ortaya çıktıktan sonra ise Kenan Tosun'un eşi Serpil Tosun yaptığı açıklamada, “Allah’a havale ediyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Konuyla ilgili Serenay Sarıkaya tarafından bir açıklama gelmezken Kirli Sepeti dizisinde rol alan Cansu Tosun konu ile ilgili ilk kez konuştu.

Snob Magazin’in haberine göre Cansu Tosun, kendisine olayın sorulması ardından "Annem ve babamla ilgili konuşmak istemiyorum. Herkes ne yaptığından kendi sorumludur” dedi.

 Cansu Tosun babasıyla görüşmediği ile ilgili iddialara ise "Yok olur mu öyle şey? Babam o benim. Hiç öyle bir şey olmaz" yanıtını verdi.

Farah Zeynep Abdullah’ın Kızılcık Şerbeti’nden aldığı ücret gündemdeydi! Gold Film açıklama yaptı Farah Zeynep Abdullah’ın Kızılcık Şerbeti’nden aldığı ücret gündemdeydi! Gold Film açıklama yaptı