31 Mart yerel seçimlerinde Şereflikoçhisarlıların tercihi olan Mustafa Koçak, geldiği ilk günden beri vatandaşların sorunlarını çözmeye devam ediyor.

Mustafa Koçak 28 Mayıs Salı günü Akşamüzeri Şereflidavutlu ve Parlasan Mahallelerini ziyaret ederek hemşehrilerinin sorunlarını dinledi.

Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Mustafa Koçak Sahada!

Şereflikoçhisarlılar başkan Koçak'ın yapmış olduğu projeler ile ilçeye yeni bir hava geldiğini söylüyor. Başkan Koçak, gece gündüz demeden Şereflikoçhisar'ı daha iyi bir ilçe haline dönüştürmek için çalışmalar ve proejeler geliştiriyor.

Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Mustafa Koçak Sahada! (1)

Şereflikoçhisar'da yaşayan vatandaşlar Mustafa Koçak'a dertlerini sıkıntılarını istediklerini zaman anlatabildikleri için hizmetlerden gayet memnun olduklarını dile getiriyor.

Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Mustafa Koçak Sahada! (2)

Mustafa Koçak, "Bu memleketin değerli insanına söz verdik, memleketi makamlarda değil halkın yanında, halkla beraber yöneteceğiz" dedi.

Şereflikoçhisarlılar Mustafa Koçak'ın ilçeyi makamlarla değil halk ile yönetmek istemesi kendilerini oldukça motive ediyor. İlçede yaşayan vatandaşlar yapılan hizmetlerden oldukça memnun.

Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Mustafa Koçak Sahada! (3)

Kahramankazan Gücü Spor U18 A Ligine Yükseldi! Başkan Çırpanoğlu'ndan Büyük Jest Kahramankazan Gücü Spor U18 A Ligine Yükseldi! Başkan Çırpanoğlu'ndan Büyük Jest

Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Mustafa Koçak'ın vatandaşlarla bir araya gelmesi diğer belediyelere örnek olacaktır.

Editör: ÖMER YILDIZCI