Yönetmen Hamdi Alkan ile evliliği sonrası çarpıcı açıklamalar yapan, şarkıcı Selen Görgüzel, güzel kalabilmek için yaptıkları ile şaşırtmaya devam ediyor. YouTube'da yayınlanan Beyaz Magazin programında yorumculuk yapan Selen Görgüzel, çekimlerin ardından Nişantaşı’nda magazin muhabirlerine elinde sütle yakalandı.

Snob Magazin'in haberine göre; Görgüzel elindeki pet şişede duran sütün 'anne sütü olduğunu ve doktorunun tavsiyesi ile içmeye başladığını' söyledi.

Mahsun Kırmızıgül’den hayranlarını sevindiren haber: Dizi setlerine geri dönüyor! Mahsun Kırmızıgül’den hayranlarını sevindiren haber: Dizi setlerine geri dönüyor!

“ARKADAŞIMDAN SAĞDIĞIM ANNE SÜTÜ”

Pet şişenin içinde yer alan sütü dikkat çekince, anne sütü olduğunu söyleyen Selen Görgüzel, “Bebeğini emziren arkadaşımdan sağdığım anne sütü... Doğal gerçek anne sütü. Bunların çabuk tüketilmesi gerekiyor. Enfeksiyona iyi geliyor. Bu ara yoğun tempoda çalışıyorum vitamin takviyesi alsam da yorgunluğumu atamıyorum, doktorum böyle bir şey tavsiye etti. Kanser hastalarına da çok faydası var. Yeni duyulmaya başlandı. Özellikle enfeksiyonla ilgili tüm konularda gerçek bir antibiyotik" dedi.