Türkiye'nin en çok izlenen komedi filmlerinden Recep İvedik serisinin ikinci filmi olan Recep İvedik 2 bu akşam NOW TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın senaryosunu yazdığı ve başrolünde oynadığı Recep İvedik 2 hakkında detaylar sinemaseverler tarafından araştırımaya başlandı.

Lübnan’dan Türk ana akıma: Al Hayba dizisinin uyarlaması yolda Lübnan’dan Türk ana akıma: Al Hayba dizisinin uyarlaması yolda

Peki Recep İvedik 2 filmi Antalya'da hangi otelde çekildi? Müjde Uzman Recep İvedik 2 de oynadı mı? İşte detaylar...

RECEP İVEDİK 2 KONUSU NE?

Recep İvedik filminin devam filmi niteliğinde olan Recep İvedik filminde, Recep, tek yakını olan ve zamanını PlayStation oynayarak geçiren babaannesinin isteklerini yerine getirmek için kolları sıvıyor. Babaannesi, Recep'in sarhoş, aylak ve avare hayatını geride bırakıp iş bulmasını, evlenmesini ve saygınlık kazanmasını istiyor.

Recep, babaannesinin bu isteklerini yerine getirmek amacıyla harıl harıl iş aramaya başlar. Her işe gider, ancak gittiği her işte de ortalığı birbirine katar. Çevresindeki kaos ve komik durumlar, izleyicilere eğlenceli anlar sunar. Recep'in kuzeni Hakan, geniş çevresi sayesinde Recep'e kendi iş yerinde yeni bir iş ayarlar. Torpilli olarak işe başlayan Recep, burada da çeşitli maceralar yaşamaktan geri kalmaz. Hem iş yerinde yaşadığı komik olaylar hem de işi öğrenme sürecinde karşılaştığı zorluklar, filmi izleyenlere keyifli dakikalar vaat ediyor.

Recep Ivedik 2 Nerede Cekildi

RECEP İVEDİK 2 NEREDE ÇEKİLDİ?

Recep İvedik 2 filminin çekimleri Antalya'da bulunan Nashira Resort Hotel & Spa - Tatil Köyü'nde gerçekleştirilmiştir. 

MÜJDE UZMAN RECEP İVEDİK 2'DE OYNADI MI?

Kızılcık Şerbeti dizisinde iki sezondur Alev karakterini canlandıran ünlü oyuncu Müjde Uzman'ın Recep İvedik 2 filminde oynayıp oynamadığı da merak edilen konular arasında yer alıyor. 

Müjde Uzman Recep İvedik 2 filminde oynamıştır. Müjde Uzman, oteldeki yoga resepsiyonisti karakterine hayat vermiştir. Recep İvedik filminin oyuncu kadrosu şu şekilde:

Mujde Uzman Recep Ivedik

Şahan Gökbakar - Recep İvedik

Gülşen Özbakan - Pakize İvedik

Efe Babacan - Hakan İvedik

Çağrı Büyüksayar - Ali Kerem

Asiye Dinçsoy - Yakuza

Zeynep Çamcı - Kasiyer

Aysan Sümercan - Yoga Hocası

Füsun Öztoprak - Eczacı

Müjde Uzman - Yoga Resepsiyonisti

Esin Gündoğdu - Eczaneye Gelen Müşteri

Kaynak: HABER MERKEZİ