Yazdığı kitaplar ile tanınan fenomen yazar Pucca/Selen Pınar Işık’ın ev sahibi geçtiğimiz günlerde bir paylaşım yaparak, “İyilikten maraz doğdu. İki buçuk yıldır kiracımız olan Pucca, ilk bir yıl kirayı ya eksik ya da geç yatırarak geçirdi” açıklamalarında bulunmuştu.

Ünlü Yazar Pucca Kirasını Ödemekte Zorlandığını Açıkladı! Ev Sahibi Ile Davalık Oldu (1)

Yazarın ev sahibi Jale Tuncer yaptığı paylaşımda, "İyilikten maraz doğdu. İki buçuk yıldır kiracımız olan Pucca, ilk bir yıl kirayı ya eksik ya da geç yatırarak geçirdi. Biz ise uzun zaman bunu önemsemeyip adli süreci çok geç başlattık. Son 16 aydır kira ödemeden evimizde yaşıyor. Eve verilen zararlar da cabası" ifadelerini kullandı.

Arda Turan’dan romantik paylaşım! Eşi Aslıhan Doğan Turan ile evlilik yıl dönümünü kutladı Arda Turan’dan romantik paylaşım! Eşi Aslıhan Doğan Turan ile evlilik yıl dönümünü kutladı

Ünlü Yazar Pucca Kirasını Ödemekte Zorlandığını Açıkladı! Ev Sahibi Ile Davalık Oldu (3)

Pucca takma ismiyle tanınan Selen Pınar Işık ise bu paylaşım üzerine, “Yaşadığım zorlu süreçleri beni takip edenler zaten biliyorlar. Oğlumun başına gelen talihsiz kaza üzerinden kendi yaşadığım ekonomik zorlukların arkasına sığınmak istemiyorum ama zor günlerdi. Tek başıma bunların altından kalkmaya çalışıyorum tökezlesem bile. Süreç mahkemeye taşındığı vakit tek olmadığımı, milyonların aynı sorunları yaşadığını gördüm” açıklamasında bulundu.

Pucca'nın Ev Sahibine Tuba Ünsal'dan Destek Geldi Evimi Mahvetti

TUBA ÜNSAL DA AYNILARINI YAŞAMIŞ

Oyuncu Tuba Ünsal da çıkan haberleri gördükten sonra sessizliğini bozduğunu söyleyerek, kendisinin de eski kiracısı Pucca ile aynı şeyleri yaşadığını açıkladı.

Ünsal, sosyal medyada yaptığı açıklamada, “Burada sessiz kalsam haksızlık olacak. Pucca’nın ev sahibiyle davalık olduğu haberlerini gördüm, aylardır kira ödemiyormuş, sonra dava eden ev sahibine hakaretler etmiş. Yıllarca benim evimde kiracımdı Pucca/Pınar. Evimi mahvetti demek az kalır sanırım yaşadığı tüm travmaların cezasını eve kesti o kadar kötüydü durum. Aylarca kira ödemedi, haber bile vermeden evi boşalttı. O zaman bu konunun konuşulmasını istemediğim için sustum sanki tacize uğrayan kadının kendini suçlu hissetmesi gibi... Bugün haberleri görünce yazmak istedim…” ifadelerine yer verdi.

Pucca'nın Ev Sahibine Tuba Ünsal'dan Destek Geldi Evimi Mahvetti (2)