Ev sahibi Jale Tuncer, geçtiğimiz şubat ayında, Pucca'nın 16 aydır kira ödemediğini ve eve zarar verdiğini duyurmuştu. Bu olay mahkemeye taşınmıştı. Pucca'nın taşınmasının ardından Tuncer, Işık'ın evde bıraktığı hasarı gösteren fotoğraflar paylaştı ve "Çok sevgili @PuCCaa‘dan geriye kalanlar. Ben kurtuldum ama yeni ev sahibine gerçekten çok üzülüyorum. Fotoğrafların ve videoların, evime verdiği zararların hepsini burada paylaşacağım!" notunu düştü.

Bu olayın yankıları devam ederken Tuba Ünsal da Pucca ile ilgili bir açıklama yaptı.

Pucca Olarak Tanınan Selen Pınar Işık Evden Çıktı Ev Sahibi Ve Tuba Ünsal'dan Sert Açıklamalar (4)

Ünsal, Pucca'nın kendisinin de kiracısı olduğunu ve benzer sorunlar yaşadığını belirtti. Ünsal, "Yıllarca benim evimde kiracımdı Pucca/Pınar. Evimi mahvetti demek az kalır sanırım yaşadığı tüm travmaların cezasını eve kesti, o kadar kötüydü durum. Aylarca kira ödemedi, haber bile vermeden evi boşalttı." şeklinde konuştu.

Pucca ismiyle bilinen Selen Pınar Işık, Tuba Ünsal’ın bu açıklamasına yanıt vererek, "Yasal hakkımı kullanacağım." dedi.

Yaşanan bu olayların ardından Pucca'nın evden çıkması ve geride bıraktığı hasarın ortaya çıkmasıyla birlikte, ev sahibi Jale Tuncer sosyal medya üzerinden tepkilerini paylaşmaya devam ediyor. Tuncer, paylaştığı fotoğraflarla evdeki hasarı gözler önüne sererken, yeni ev sahibine üzüldüğünü belirtiyor.

Bu olaylar, Pucca'nın takipçileri arasında da büyük yankı uyandırdı ve sosyal medyada geniş bir tartışma başlattı.

Pucca Olarak Tanınan Selen Pınar Işık Evden Çıktı Ev Sahibi Ve Tuba Ünsal'dan Sert Açıklamalar (1)

Oğuzhan Uğur'a hapis şoku! O paylaşımlar başını yaktı Oğuzhan Uğur'a hapis şoku! O paylaşımlar başını yaktı

Pucca Olarak Tanınan Selen Pınar Işık Evden Çıktı Ev Sahibi Ve Tuba Ünsal'dan Sert Açıklamalar (2)

Editör: Kardelen Çıkmaz