Polatlı’dan yüksek oranda oy alan AK Parti’nin Ankara Milletvekili Murat Alparslan dün Polatlı’da bir takım ziyaret düzenledi. İlk olarak AK Parti Polatlı Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden Alparslan, burada AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve partililer ile görüştü. Alparslan daha sonra beraberinde Başkan Demir ve ekibi ile birlikle Beylikköprü Mahallesi, Yeni Sanayi Sitesi esnafları ve Ankara caddesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi, taleplerini dinledi. 

Polatlı'ya ilk ziyaret AK Parti'den (4)
Alparslan,ikinci tur için rehavete kapılmayın uyarısında bulundu
AK Parti Polatlı Seçim Koordinasyon Merkezinde partilileri ile bir araya gelen Alparslan, seçim günü ve sandık güvenliği konusunda konuştu. “Rehavete kapılmayın” uyarısında bulunan Alparslan, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “İkinci tur belki de 14 Mayıs’tan çok daha önemli. Çünkü Cumhurbaşkanımızın ilk defa tek başına girdiği bir yarış ve seçim. Her birimizin bu güne kadarki gayretinden daha fazla bir gayret göstererek bu işi sahiplenmesi lazım. Bazen görüyorum; açık ara öndeyiz zaten kazandık diyoruz, büyük bir zafer elde edeceğiz ama kesinlikle rehavete kapılmamamız lazım. Yarım puan almak lazım evet ama o yarım puanı almak için önce o 49’u almak lazım. 14 Mayıs’ta sandığa gidenlerden daha fazlasını sandığa götürmemiz lazım ve mutlaka sandıklara sahip çıkmamız lazım.”

Polatlı'ya ilk ziyaret AK Parti'den
Alparslan:"Tek çareleri var o da sandığa çökmek"
İnsanlar bu milletin değerlerine saldıran, vatanına milletine hakaret eden bir liderin Cumhurbaşkanı yapılamayacağını gördü diyen Alparslan:"Umutlar kesildi. Bu sebeple şimdi tek çareleri var o da sandığa çökmek. Sandıkta allem edip kallem edip oradan çalıp buraya ekleyelim diyerek ne yaparlarsa kar sayıyorlar. Canan Kaftancıoğlu’nu getirdiler başına o yönde bir hazırlık yapıyorlar. Bizim şükür ki sandığa sahip çıkma konusunda en tecrübeli teşkilatlar sizlersiniz. Daha çok uyanık olmamız lazım. Hem seçime yoğun bir katılım sağlamak hem de tüm gün oyumuzu kullandıktan sonra katlarda, sınıflarda bulunmak, hem de sandıklar açılıp sayılırken düzgün sayılması, düzgün yazılması ve tutanağın alınmasına hepimiz şahitlik etmek durumundayız. Bu sadece onun bunun ötekinin berikinin durumu değil. Bu vatanını seven milletini seven herkesin en önemli görevlerinden birisidir. İnşallah bu görevi de hakkıyla yaparız.”İfadelerini kullandı.

Polatlı'ya ilk ziyaret AK Parti'den (3)
Açıklamalarına ikinci tur seçimleri hakkında görüşlerini bildirerek devam eden Alparslan şu ifadelere yer verdi;
“Biz kazandık diye umut ediyor, biliyor ve görüyoruz. Biz bu mücadeleyi sadece fetöye, pkkya, Kılıçdaoğlu’na karşı vermiyoruz. Yedi düvele karşı savaştık ve tüm dünyaya karşı bu mücadeleyi veriyoruz. Öyle güçlü, öyle yüksek oranda bir başarı elde edelim ki, dünyaya öyle bir mesaj verelim ki dünyada da bu topraklarla, vatanımızla ilgili hedefi olanların hepsinin kursaklarında kalsın. O yüzden hem kazanalım hem de öyle bir kazanalım ki dünyada kimse artık bu topraklar hakkında hesap yapamasın, tuzak kuramasın. Bu da sizlerin sayesinde olacak. Allah hepinizden razı olsun. Kıymetli Aysel Başkanım zaten sizlerle daima beraber. Seçim gününe hazırsınız. Son bir gayret ve heyecanla beraber Dünya Lideri Cumhurbaşkanımıza sahip çıkmayı inşallah hakkıyla yerine getirelim. İnşallah bir sonraki görüşmemizde çok daha büyük bir başarının mimarı olarak buluşacağız. Yolunuz ve bahtınız açık olsun.” 

Polatlı Borsası bugün buğday arpa fiyatları ne kadar, Polatlı Borsası 02 Haziran 2023 güncel hububat fiyatları   Polatlı Borsası bugün buğday arpa fiyatları ne kadar, Polatlı Borsası 02 Haziran 2023 güncel hububat fiyatları  

HABER:ARDA ÖZDEN