Polatlı Belediyespor'daki etkileyici performansıyla dikkat çeken Tuğçe Songür, hentbol kariyerinde önemli bir adım atarak Süper Lig'e yükseldi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden “Yıldızların Altında Yeşilçam Geceleri” Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden “Yıldızların Altında Yeşilçam Geceleri”

Tuğçe Songür, 2023-2024 sezonunda Polatlı Belediyespor Kulübü Hentbol Takımında sağ kanat oyuncusu olarak görev yaptı. Oynadığı 21 maçta attığı 40 golle takımının başarısında büyük rol oynayan Songür, yetenekleri ve hırsıyla hentbol camiasının dikkatini çekti. Özellikle hızlı hücumlar ve etkili savunma performansıyla adından söz ettiren genç oyuncu, bu başarılarıyla Süper Yenimahalle Belediyespor'un dikkatini çekmeyi başardı.

BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM

Yeni sezonda Süper Yenimahalle Belediyespor formasıyla Süper Lig'de mücadele edecek olan Tuğçe Songür, transferiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Polatlı Belediyespor'da geçirdiğim güzel yılların ardından Süper Lig'de oynayacak olmanın heyecanını yaşıyorum. Takımıma katkı sağlamak ve daha büyük başarılara imza atmak için sabırsızlanıyorum. Bana güvenen ve destekleyen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Tuğçe Songür'ün Süper Lig'de sergileyeceği performans, hentbol severler tarafından merakla bekleniyor. Genç oyuncunun yeni takımında da başarılı olacağına ve hentbol kariyerinde önemli adımlar atmaya devam edeceğine olan inanç büyük. Polatlı Belediyespor'da kazandığı tecrübe ve özgüveni, Süper Yenimahalle Belediyespor'da daha da ileri taşıyacağına şüphe yok.

Muhabir: KARDELEN ÇIKMAZ