Polatlı'nın 4 güçlü okulu; Karahamzalı Ortaokulu, İmkb Ortaokulu, Gençosman Ortaokulu ve Esentepe Ortaokulu, 2023-2024 eğitim öğretim yılında gerçekleştirilecek olan şampiyonada 50'nin üzerinde sporcusuyla yer alacak.

Bilek güreşi gelişimi için büyük öneme sahip olan Yıldızlar kategorisi, genç sporculara üst düzey rekabet ortamında deneyim kazandırma fırsatı sunuyor. Polatlı'dan katılacak genç yetenekler, müsabakalarda elde edecekleri başarılarla Türk sporuna önemli bir katkı sağlama potansiyeline sahipler.

Polatlılı Sporcular Spor Tutkunlarına Unutulmaz Anlar Yaşatmaya Hazırlanıyor (1)

Ayrıca, 10-11 Şubat 2024 tarihlerinde Polatlı Amatör Spor Kulübü, Genç B kategorisinde Konya'da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası'na 5 sporcusuyla katılacak. Bu sporcular, Türkiye birinciliği için ter dökerek Polatlı'nın adını en üst seviyede duyurmak için mücadele edecek.

‘Yüzyıllık Destan Ateş’ geleceğin doktorları için sahnelendi ‘Yüzyıllık Destan Ateş’ geleceğin doktorları için sahnelendi

Polatlı'daki genç sporcuların başarılarına katkı sağlayan antrenörler Zekai Doğrusöz, Emirhan Alpe ve öğretmenler, özverili çalışmaları nedeniyle tebrik edildi. Polatlı, genç yeteneklerinin spor arenasında elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiriyor.