Bilim ve Sanat Merkezi Öğrencileri Şube Müdürleri Hüseyin Üstüntaş ve Murat Yeşilçiçek Polatlı’da öğrenim gören 137 BİLSEM öğrencilerini okullarda ziyaret ederek bilgi aldılar.

Görüş, Öneri ve İstekleri Kaydedildi

Ankara’da bugün hava kaç derece olacak, 30 Mayıs 2023 Ankara hava durumu, Ankara’da bugün hava durumu nasıl? Ankara’da bugün hava kaç derece olacak, 30 Mayıs 2023 Ankara hava durumu, Ankara’da bugün hava durumu nasıl?

Bilim ve Sanat Merkezi Öğrencileri Şube Müdürleri Hüseyin Üstüntaş ve Murat Yeşilçiçek önderliğinde oluşturulan komisyon tarafında Polatlı’da öğrenim gören 137 BİLSEM öğrencinin okulları ziyaret edildi. Okul idaresi ve rehber öğretmenlerle yapılan görüşmelerde öğrencilerle yapılan çalışmalar, projeler ve gelişim düzeyleri hakkında bilgi alındı. BİLSEM öğrencileri ile görüşülerek okul ve BİLSEM hakkında görüş, öneri ve istekleri kaydedildi.

Polatlı’da- bilsem-öğrencileri- okullarda- ziyaret-edildi (2)

Çalışmalar yürütülmesi planlanıyor

Gerçekleşen bu ziyaretlerde 2023-2024 eğitim yılı içerisinde Polatlı’da yapılacak olan proje ve okul temelli mesleki gelişim seminerleri için kaynak oluşturuldu. Yeni dönemde Polatlı’da BİLSEM öğrencilerinin sınıf öğretmenleri ve velileri ile de çalışmalar yürütülmesi planlanmaktadır.

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ