Polatlı Yenimahalle Bozkurt caddesinde oturan vatandaşlar muhtarlık binasında bir araya gelerek sıkıntılarını dile getirdi. Aralarında Yenimahalle muhtarı Esra Bilgiç’inde olduğu konuşmada mahalleli sıkıntılarını dile getirdi.

Bozkurt caddesinde oturan bir ev hanımı şikayetini şu ifadelerle dile getirdi. ‘’ Yıllardır Bozkurt caddesinde oturuyoruz bu sorun yıllardır var. Şikayetlerimiz hiçbir şeklide yerine getirilmiyor. Esnaf ve mahalleli kavgalı. Kaldırımlar sürekli işgal ediliyor. İş makineleri sürekli çalışıyor. Çocuklarımızı güvenli şekilde dışarı yollayamıyoruz. Neden üvey evlat muamelesi görüyor Bozkurt caddesi, bunu merak ediyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-11-15 at 15.34.58

Yenimahalle muhtarı Esra Bilgiç ise konuyla ilgili olarak tamamen mahallelinin yanında olduğunu ve onlara destek olduğunu dile getirdi. Kaldırım sorununun ise muhtarlığa geldi ilk günden beri belediyeye dilekçe yazdığını ve karşılığını alamadığını dile getirdi.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Programı Açıklandı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Programı Açıklandı

WhatsApp Image 2023-11-15 at 15.34.58 (2)

Bozkurt caddesinde oturan vatandaşların tek derdi kaldırım sorunu değil cadde de yapılan kaçak yapılar

Mahalleli ve Yenimahalle muhtarı Esra Bilgiç kaçak yapılar içinde sürekli zabıta ve belediye ekiplerine dilekçe yazdıklarını ancak karşılık alamadıklarını vurguladı.