Türkiye Sebzeciler Meyveciler Federasyonu Başkanı ve Polatlı Pazarcılar Odası Başkanı Ali Karaca, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında, Türkiye genelindeki CHP'li belediyelerle pazarcılar odaları ve pazarcı esnafının yaşadığı sorunlar ve sıkıntılar ele alındı.

Whatsapp Image 2024 05 29 At 09.47.14 (2)

ASKİ duyurdu: 24 Haziran'da Beypazarı'nda su kesintisi yaşanacak ASKİ duyurdu: 24 Haziran'da Beypazarı'nda su kesintisi yaşanacak

Ali Karaca, ziyaret sırasında CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e, CHP'li belediyelerle yaşanan sorunları ve pazarcı esnafının taleplerini ilettiklerini belirtti. Ayrıca, CHP'li belediyelerle Türkiye genelinde yaşanan sıkıntıların odaların istek ve talepleriyle birlikte Özgür Özel'e iletilmesinin amaçlandığı belirtildi.

Ziyaretin, hem hayırlı olsun dileklerinde bulunmak hem de pazarcı esnafının sorunlarının çözümü için iş birliği amacıyla gerçekleştirildiği belirtildi. Karaca, pazarcı esnafının haklarının korunması ve sorunlarının çözülmesi adına yapıcı adımlar atılmasının önemine değindi.

Whatsapp Image 2024 05 29 At 09.47.14

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, pazarcı esnafının sorunlarının dikkate alınacağını ve çözüm için ellerinden gelenin yapılacağını ifade etti

Editör: Çağrı Arcaklioglu