Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın öncülüğünde, Kültür ve Turizm Bakanlığı koordinasyonunda 24-27 Mayıs tarihleri arasında kutlanan ‘Türk Mutfağı Haftası’ gastronomi etkinlikleri başladı. Etkinlik kapsamında 'Asırlık Tariflerle Polatlı Mutfağı' da kurulan stantta yerini aldı.

Polatlı mutfağı Ankara'da görücüye çıktı (5)

İlçemizde etkinlik kapsamında ''ALTIN ELLER POLATLI İÇİN ÜRETİYOR'' projesiyle, üretilen ürünleri Ankaralılarla buluşturdu.

Stantta ‘TARİH VE TARIM ŞEHRİ POLATLI’ sloganıyla yer aldık
Türk Mutfağı Haftası Ankara protokolünün katılımı ile açılışı yapıldı. Polatlı mutfağı ise protokol ve ziyaretçilere tanıtıldı. Tanıtıma katılan kız meslek lisesi öğrencileri sunumları ile etkinliğe renk kattı. Ankara Kalkınma Ajansı ve Polatlı Belediyesi’nin ortaklığında devam eden ''ALTIN ELLER POLATLI İÇİN ÜRETİYOR'' Projesi kapsamında  üretilen ürünler Ankaralılara sunuldu. 

Polatlı mutfağı Ankara'da görücüye çıktı (3)
Polatlı ve birçok kentin enfes lezzetlerinin tanıtılacağı ve 27 Mayıs Cumartesi gününe kadar sürecek etkinliğe tüm vatandaşlar bekleniyor.

Ankara Polatlı’da 31 Mayıs 2023 buğday fiyatı, bugünkü buğday fiyatları, Polatlı Ticaret Borsası Buğday ne kadar? Ankara Polatlı’da 31 Mayıs 2023 buğday fiyatı, bugünkü buğday fiyatları, Polatlı Ticaret Borsası Buğday ne kadar?

HABER:ARDA ÖZDEN