Türk televizyonunun sevilen oyuncusu Tolga Sarıtaş, uzun süredir birlikte olduğu modacı Zeynep Mayruk ile dünyaevine girdi. "Güneşin Kızları", "Öyle Bir Geçer Zaman ki", "Arka Sokaklar", "Kayıp Şehir" ve "Baba" gibi dizilerle tanınan 33 yaşındaki oyuncu, 5 yıldır birlikte olduğu Zeynep Mayruk ile İzmir’in gözde tatil beldesi Çeşme'de düzenlenen bir törenle evlendi.

Oyuncu Tolga Sarıtaş, Beş Yıllık Kız Arkadaşıyla Evlendi (2)

Küslük bitti! İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe yıllar sonra yeniden bir arada Küslük bitti! İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe yıllar sonra yeniden bir arada

ÜNLÜ İSİMLER NİKAH ŞAHİTLİĞİ YAPTI

Çiftin nikah töreni, yakın aile üyeleri ve arkadaşlarının katılımıyla gerçekleşti. Tolga Sarıtaş'ın şahitliğini Ömer Durak, Genco Ozak ve Sedat Demirtopuz; Zeynep Mayruk'un şahitliğini ise Selin Sarper, Begüm Ertuğrul ve Berçin Mayruk üstlendi.

ÜNLÜ DOSTALAR ÇİFTİ YALNIZ BIRAKMADI

Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk’u bu özel günlerinde ünlü dostları da yalnız bırakmadı. Törene katılan isimler arasında Engin Akyürek, Sarp Akkaya ve eşi Sinem Akkaya, Özgür Çevik ve eşi Hatice Kartoğlu, Alina Boz ve Umut Evirgen, Melis Birkan ve Aras Aydın, Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar, Banu Savcı ve Timur Savcı, İnci Gündoğdu ve Ali Gündoğdu, Yağız Alp Akaydın ve Hanzade Durmuş yer aldı.

Kaynak: T24