İpli mayo ile gezen Manken Melisa Aydınalp'e 'kitap okuma' cezası İpli mayo ile gezen Manken Melisa Aydınalp'e 'kitap okuma' cezası

Rol aldığı fil ve dizilerdeki başarısı ve yakışıklılığıyla adından sıkça söz ettiren Selahattin Paşalı dizide Ömer karakterine hayat veriyor. 22 sezonda yeniden sete çıkması beklenen ünlü oyuncunun aylık kazancı ortaya çıktı.

Aşk 101 dizisi ile herkesin gönlünde bir yer edinen ve şimdilerde ise Ömer dizisi ile çıkış yakalayan başarılı oyuncu Selahattin Paşalı dizideki performansı ve özel hayatı ile de gündemde yer alıyor.

Gökçe Bahadır, Merve Dizdar gibi başarılı oyuncularla başrolü paylaşan Selahattin Paşalı’nın yeni sezon öncesi aylık kazancı ağızları açık bıraktı. Paşalı’nın diziden bölüm başı 100 bin aldığı iddia edildi.

Ömer’in başrolü Selahattin Paşalı’nın aylık kazancı dudak uçuklattı! (2)

SELAHATTİN PAŞALI KİMDİR?

Selahattin Paşalı 2 Şubat 1990 İzmir doğumludur. İlk ve ortaokulu Bodrum'da bitirdi. 14 yaşında Darüşşafaka Spor Kulübü basketbol altyapısına transfer oldu. Altyapı boyunca takım kaptanlığı yaptı. Liseyi Bahçeşehir Kolejinde, lisans eğitimini Budapeşte'de Sanat Yönetimi okuyarak tamamladı. 25 yaşında İstanbul'a döndü ve Craft Atölye'de oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuk kariyerine ilk olarak 2017 yılında Show TV'de yayınlanmış olan Kalp Atışı adlı dizideki Alp Sungur rolüyle başladı. Ardından 2018 yılında Bir Umut Yeter dizisinde ve 2019 yılında Kanal D'de yayınlanmış olan Leke dizisinde oynadı. 2020 yılında başrolde Halit Ergenç ve Ozan Güven'in olduğu Babil dizisiyle kariyerine devam etti. Aynı yıl Paşalı, Netflix'te yayınlanan Aşk 101 dizisinde Osman Demirkan karakterini canlandırarak geniş kitleler tarafından tanındı. 2022 yılında yine Netflix'te yayınlanan Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisinde Halit karakteriyle başrolde yer aldı. Yine aynı yıl Ece Çeşmioğlu ile başrolü paylaştığı Mukavemet adlı tek plan uzun metrajlı filmi vizyona girdi. 75. Cannes Film Festivali'nde dünya prömiyerini gerçekleştiren ve yönetmenliğini Emin Alper'in yaptığı Kurak Günler filminde ise Ekin Koç ile başrolü paylaştı. 16 Nisan 2022 tarihinde bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Büşra Dilara Tümer ile Bodrum'da evlendi.1 Temmuz 2022 tarihinde Leyla Pera ismini verdikleri kızları dünyaya geldi.