Nallıhan Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin katkıları ile 10 Mayıs Cuma günü Nallıhan Belediyesi Önünde düzenlenen Ebru Yaşar konserine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Nallıhan'da düzenlenen Ebru Yaşar konserine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'da katılım sağladı.

NALLIHAN YAZA MERHABA DEDİ

Mansur Yavaş, Ebru Yaşar konseri öncesinde sahneye çıkarak açıklamalar yaptı. Ankara'da belediyelerin çoğunluğu CHP'ye geçmesinin ardından sık sık konserler meydana geleceği sinyali verilmeye başlandı. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Ankaralı vatandaşlar için 7'den 70'e eğlendirmek için özel günlerde sanatçıları Ankara'ya getiriyor. Ankara'da meydana gelen konserler vatandaşlar ve öğrenciler için daha yaşanılabilir bir yer haline geliyor.

Nallıhan Belediyesi Yaza Bereket Ile Merhaba Dedi!

Nallıhan'da meydana gelen Ebru Yaşar konserine yoğun katılım gerçekleşti. Nallıhanlı vatandaşlar başkan Ertunç Güngör'e Ebru Yaşar konserini düzenlediği için teşekkür etti. Sahneye çıkan Ebru Yaşar, gördüğü kalabalık karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Nallıhan Belediyesi Yaza Bereket Ile Merhaba Dedi! (2)

Beypazarı İlçe Müftülüğü Hacca giden hacı adaylarını dualarla uğurladı Beypazarı İlçe Müftülüğü Hacca giden hacı adaylarını dualarla uğurladı

Ebru Yaşar konseri sırasında yağmur başlaması vatandaşlara zor anlat yaşatsada vatandaşlar bu güzel anı yağmur eşliğinde kutladı.

Ebru Yaşar'ın sahneye çıktığı iddialı kıyafeti ile herkesi kendine hayran bırakırken konser sonrası baya üşümüş olduğu gözlendi.

Nallıhan Belediyesi Yaza Bereket Ile Merhaba Dedi! (1)

Nallıhan Belediye Başkanı Ertunç Güngör, "Yaza BEREKET ile MERHABA dedik 😊

Ebru YAŞAR Konserimize coşkulu bir şekilde katılım sağlayan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz.
Gönüllerdeki sıcaklık ortamı da ısıttı ve çok güzel bir konser oldu.Hep söylediğimiz gibi hemşehrilerimiz yaşadıkları yerde mutlu olacaklar." dedi.

HABER: ÖMER YILDIZCI