Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Anneler Günü, Çiftçiler Günü ve Eczacılar Günü dolayısı ile kutlama mesajları yayımladı.

Yıldızkaya:"Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum”

Yıldızkaya 14 Mayıs Anneler Günü kutlama mesajında şunları söyledi: “Bizleri dünyaya getiren, gözümüzü açtığımız andan itibaren bizim için tüm zorluklara göğüs geren; iyiliği, dürüstlüğü, doğruluğu, güzel ahlakı hepimize öğreten ve geleceğimiz için gecesini gündüzüne katan annelerimizin en özel günü olan Anneler Günü’nü kutlamanın sevincini yaşıyoruz. Sıcak yuvalarımızın içerisinde birliği, beraberliği, sevgi ve hoşgörüyü kalplerimize yerleştiren, her türlü zorluk karşısında bizlere azim ve irade kazandıran, inanç ve erdem değerleriyle hayatımızı anlamlı kılan annelerimiz en önemli manevi güç kaynağımızdır. Annelerimize sevgi, saygı ve hürmeti sadece bu özel günde değil ömür boyu en güzel şekilde sunabilmeli, üzerimizdeki haklarını en güzel şekilde ödemenin gayretinde olmalıyız. Bu vesile ile sınırsız sevginin, hoşgörünün, iyiliğin, şefkatin, merhametin, en temiz ve masum duyguların sembolü olan tüm annelerimizin ellerinden öpüyor; Şehit Annelerimiz ve değerli Şehit Eşleri başta olmak üzere kıymetli hanımefendilerin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.”

Ankara Polatlı’da bugün arpa fiyatları ne kadar, güncel arpa fiyatları, 02 Haziran 2023 arpa fiyatları ne kadar? Ankara Polatlı’da bugün arpa fiyatları ne kadar, güncel arpa fiyatları, 02 Haziran 2023 arpa fiyatları ne kadar?


Yıldızkaya:"14 Mayıs Eczacılık Günü'nü en içten dileklerimle kutluyorum” 

Yıldızkaya, 14 Mayıs Eczacılar Günü mesajında şunları söyledi: “Ülkemizin sağlık ordusunun en önemli parçalarından biri olarak özveriyle çalışan Değerli Eczacılarımızın 14 Mayıs Eczacılık Günü’nü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eczacılık, insanlık tarihi boyunca varlığını ve işlevselliğini koruyan, toplumların yaşamlarındaki önemini hiç yitirmeyen mesleklerden biridir. Kıymetli Eczacılarımız, dün olduğu gibi bugün de yaşamımız içerisinde vazgeçilmezliklerini sürdürmektedirler. Hemşehrilerimize hizmet veren, bilgilendiren, yönlendiren ve sağlık hizmetlerinin sunulmasında gece gündüz demeden yardımcı olan kıymetli eczacılarımız bu kutsal mesleği sorumluluklarının bilincinde olarak fedakarca yerine getirmektedirler. Sağlığımız için ilaçların hazırlanmasından, hastalara ulaştırılmasına kadar her aşamada sorumluluk sahibi olan ve ülkemizin dört bir yanında insan sağlığı için hizmet vererek kendilerini insanlığa adayan tüm eczacılarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle topraklarımızın binlerce yıllık şifa geçmişinden güç alan, sağlıklı nesillerin sürekliliği için yüzü daima geleceğe dönük olan tüm eczacılarımızın 14 Mayıs Eczacılık Günü'nü en içten dileklerimle kutluyorum.” 
Yıldızkaya:"Tüm çiftçilerimize bereket ve bolluk diliyorum"
Başkan Yıldızkaya, 14 Mayıs Çiftçiler Günü mesajında ise şunları söyledi: “Toprağın, suyun, havanın ve tabiatın dostu çiftçi kardeşlerimizin 14 Mayıs Çiftçiler Günü’nü kutlamanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemizin kalkınmasında, ekonomimizin büyümesinde, üretim ve verimliliğin artırılmasında, hayat standartlarının yükseltilmesinde, tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan çiftçilerimiz, her zaman baş tacımızdır. Geçmişten gelen büyük bir tarımsal mirasa sahip, farklı medeniyetlerin beşiği olmuş Polatlı’mızda; çiftçilerimiz verimli topraklarımızı yoğun bir emek ve fedakârlıkla işleyerek bölgenin, hatta Türkiye'nin en önemli tarımsal üretim yapan merkezleri arasında ilk sıralara taşımışlardır. Kıymetli Çiftçilerimiz; tarlasında, bahçesinde gece gündüz demeden çalışarak ailesine, evine ve ülkemize üretimle değer katmışlardır. Bu duygu ve düşünceler eşliğinde; tarımı güçlü, çiftçisi mutlu bir ülkenin güneşinin daha parlak, geleceğe dair umudunun daha güçlü, ufkunun daha aydınlık olacağına dair sarsılmaz inancımızı ifade ederek, tüm üreticilerimizin 14 Mayıs Çiftçiler Günü’nü kutluyor; tüm çiftçilerimize bereket ve bolluk diliyorum.”

HABER:ARDA ÖZDEN