Mehmet Ali Bey'in duygu dolu sözleri ve çağrısı üzerine Sunay Hanım'ın katılımıyla devam eden yayında, çift arasındaki gerilim ve anlaşmazlık seyircileri şaşırttı. Sunay Hanım'ın "Dürüst bir insan olsaydı onun yanında olurdum. Beni sürekli aldatıyor." itirafı, ilişkideki zorlukları ve güven sorunlarını ortaya çıkardı.

Öte yandan, çiftin evli olduğu dönemde de yaşadığı zor günler ve Mehmet Ali Bey'in eşinden henüz 12 yıl boyunca ayrılmamış olması, ilişkinin karmaşıklığını daha da artırdı. Müge Anlı'nın sert soruları ve çift arasındaki diyalog, programın gergin anlarla dolu geçmesine neden oldu.

Müge Anlı'nın Programında Çalkantılı Anlar O başka bir erkeğe gittikçe senin aşkın mı depreşiyor (1)

DÜRÜST BİR İNSAN OLSAYDI ONUN YANINDA OLURDUM

Ünlü gazeteci, hattın diğer ucundaki Sunay Hanım'a "Burada sizin aşkınızdan 27 kilo verdiğini söyleyen bir Mehmet Ali Bey var. Ne diyorsunuz?" diye sordu. Sunay Hanım ise ilişkileri süresince zor günler yaşadığını belirterek, "Dürüst bir insan olsaydı onun yanında olurdum. Beni sürekli aldatıyor. Geçen sene kendisini başka bir kadınla kendi evimde bastım" dedi.

Müge Anlı'nın Programında Çalkantılı Anlar O başka bir erkeğe gittikçe senin aşkın mı depreşiyor (2)

Rekabetin yaşandığı MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? Rekabetin yaşandığı MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı?

BEN ARTIK SENİ İSTEMİYORUM

Sunay Hanım'ın "Ben artık seni istemiyorum." ifadesi ve Mehmet Ali Bey'in aldatıldığını belirtmesi, duygusal bir çatışmaya dönüşen yayını izleyenleri etkiledi. Müge Anlı'nın çift arasındaki ilişkiye dair sert yorumları, olayların daha da karışmasına neden oldu.

Müge Anlı Mehmet Ali Bey’e dönerek "Bir taraftan evinde karın çocukların olsun, sen de bir başka kadınla gezme havasındaydın. O da evli ve çocuklu." diyerek tepki gösterdi.

SENİN AŞKIN MI DEPREŞİYOR?

Mehmet Ali Bey Sunay Hanımın akrabaları tarafından kendisine bir fotoğraf gönderildiğini ve aldatıldığını söyledi. Müge Anlı ise bu açıklamanın üstüne "Sunay Hanım başka bir erkeğe gittikçe senin aşkın mı depreşiyor?" dedi.